Home Nogomet Prva ŽNL Istra Banjole petardom preko umornih Savičentina

Banjole petardom preko umornih Savičentina

SHARE

Banjole su danas bile bolja momčad od Savičentina, ali je dojam da je gostima presudila njihova fizička sprema. Naime, iako su od 47. minute bili s igračem više, to ne da se nije vidjelo, nego su “padali” osjetno što su domaći iskoristili za visoku pobjedu koju je takvom učinio Dalen Peršić s dva gola pred kraj susreta.


BANJOLE – Igralište Prematinka – Gledatelja: 70

PRVA ŽNL – 9. KOLO – SUDAC: Elvis Brečević (Labin)

BANJOLE – SMOLJANCI SLOBODA 5:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Bakjac 33′, 2:0 Jereb 62′, 3:0 Kamber 75′, 4:0 Peršić 79′, 5:0 Peršić 86′

Žuti kartoni: Ognjenović (Banjole) Racan (Smoljanci Sloboda)

Crveni karton: Kristaj 47′ (Banjole, udaranje protivničkog igrača rukom u glavu u prekidu igre)

BANJOLE: Tomišić, Kamber, Bakjac, Jereb, Koraca, Matejčić (od 27. Kristaj), Marković (od 63. Peršić), Šimičević, Ognjenović, Škaro (od 71. Kajtazović), Jozepović (od 79. Vazgeč)
Trener: Dragan Tomić

SMOLJANCI SLOBODA: Perković, Vitasović (od 79. Bilić), Racan, Macan (od 82. Matijaš), Prodanović, Mišan, Pamić S., Andrijančić, Furlanić, Benčić, Zaharija L. (od 73. Butković)
Trener: Damir Buršić


PRVA ŽNL ISTRA – 9. KOLO

03-11-2018 14:00
Žminj
Istra Pula
04-11-2018 14:00
Jedinstvo Omladinac
Veli Vrh
04-11-2018 14:00
Banjole
Smoljanci Sloboda
04-11-2018 14:00
Vrsar
Funtana
04-11-2018 14:00
Valbandon ’72
Medulin 1921
04-11-2018 14:00
Potpićan
Ližnjan

PRVA ŽNL ISTRA – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Banjole 10 7 2 1 28 6 23 WWDWW
2 Medulin 1921 10 7 1 2 28 10 22 WLWWW
3 Potpićan 10 7 0 3 20 14 21 WWLWL
4 Žminj 10 5 2 3 32 12 17 LDWWW
5 Vrsar 10 5 2 3 18 9 17 LWLWW
6 Veli Vrh 10 4 3 3 12 9 15 LWWDW
7 Smoljanci Sloboda 10 3 1 6 10 19 10 WLLLL
8 Istra Pula 10 3 1 6 8 31 10 LLWLL
9 Jedinstvo Omladinac 10 1 4 5 10 15 7 DWLDL
10 Funtana 10 2 6 2 13 12 6 DDDLD
11 Ližnjan 10 1 3 6 6 24 6 LLDLL
12 Valbandon ’72 10 1 3 6 6 30 6 WLDLD

PRVA ŽNL ISTRA – 10. KOLO

10-11-2018 14:00
Istra Pula
Banjole
10-11-2018 14:00
Jedinstvo Omladinac
Žminj
11-11-2018 14:00
Veli Vrh
Ližnjan
11-11-2018 14:00
Medulin 1921
Potpićan
11-11-2018 14:00
Smoljanci Sloboda
Vrsar
11-11-2018 15:00
Funtana
Valbandon ’72