Home Nogomet Četvrta HNL Zapad Domaćin slavio na Valbruni, lijep pogodak evidentnog pojačanja, gosti promašili najstrožu kaznu

Luka Matošević

Da je Alen Jurić „složio“ veoma zanimljivu momčad na Valbruni, već je sada jasno. Naime, momčad Rovinja danas je s 2:0 pobijedila Uljanik, ali treba reći da se igralo veoma otvoreno s obje strane i da su gosti također bili opasni.

Poveli su „kanarinci“ nakon „slobodnjaka“ evidentnog pojačanja Kristijana Batelića u 18. minuti, a konačnih 2:0 postavio je Luka Matošević nakon jedne kontre dvadeset minuta prije kraja susreta. U 80. Starčić je Jeleniću obranio jedanaesterac pa je ostalo 2:0.

U tjednu obje momčadi neće odraditi utakmicu, već su jedni i drugi sljedeće pripremne zakazali za sljedeću subotu, 11. kolovoza. Uljanik ide u goste Jadranu iz Poreča, a na rovinjsku Valbrunu dolazi Pazinka.

ROVINJ – SRC Valbruna – Sudac: Kristijan Radovan (Rovinjsko Selo)

ROVINJ – ULJANIK 2:0 (0:0)

Strijelci: 1:0 Batelić 18′, 2:0 Matošević 70′

ROVINJ: Starčić – Karlović K., Rojnić, Hoxha, Butući – Rudela, Paulinić – Karlović M., Krajcar, Batelić – Kazalac

Još su igrali: Ban, Matić, Senković, Prgić, Matošević, Stojanov

Trener: Alen Jurić

ULJANIK: Kraljević – Deak, Moravac De., Matić, Brizić – Todorov, Siljan, Gerovac, Jokić – Iveša, Jelenić

Još su igrali: Lazendić, Husarić E., Raković, Ruba, Radović, Crljenica