Home ISTRA Stolni tenis DRUGA HSTL ZAPAD – 5. i 6. KOLO | Srdoči II na...

DRUGA HSTL ZAPAD – 5. i 6. KOLO | Srdoči II na vrhu, Vrsar i Jadran ih prate

SHARE

U petom i šestom kolu Druge hrvatske stolnoteniske lige zapad najviše su profitirali stolnotenisači Srdoča koji su u direktnim mečevima s konkurentima za vrh ostvarili dvije pobjede. Najprije su pobijedili Vrsar 4:1, a zatim i Malinsku 4:2. Jadran se pobjedom u Koromačnu protiv Brovinja 4:1 učvrstio u sredini poretka.

Domaćini su dobro otvorili susret jer je Murtić bio bolji od Džudžića 3:0. Do drugog boda mogao je Basiaco koji je poveo protiv Augustinovića 2:0, ali više od toga nije uspio jer je sljedeća tri seta suvereno dobio Augustinović.

Pri rezultatu 3:1 za goste, priliku da susret odvede u neizvjesnu završnicu imao je Murtić koji je vodio protiv Augustinovića 2:1 i 9:7, ali se gostujući stolnotenisač opet vratio u meč i donio Porečanima pobjedu. Prvu pobjedu ostvarili su i Opatijci koji su bili bolji od Pazina 4:2.

REZULTATI 5. KOLA
Jadran Poreč – Pazin 4:0
Opatija 08 – Malinska Dubašnica 0:4
Srdoči 2 – Vrsar 4:1
Brovinje – slobodno

REZULTATI 6. KOLA
Brovinje – Jadran Poreč 1:4
Opatija 08 – Pazin 4:2
Malinska Dubašnica – Srdoči II 2:4
Vrsar – slobodan

JADRAN – PAZIN 4 : 0
Džudžić Armin – Nadišić Mauro 3:0 ( 6,12, 9)
Otočan Luka – Lukez Goran 3:1 ( 9,-10,10, 8)
Augustinović Marino – Lukez Kristijan 3:2 (-11, 3, 9,-5,10)
Otočan, Augustinović – Nadišić, Lukez G. 3:0 ( 7,10, 7)

OPATIJA 08 – MALINSKA DUB. 0 : 4
Simčić Lukas – Saftić Vedran 2:3 (-8, 6, 7,-8,-9)
Vulin Vedran – Šplehar Leonardo 1:3 ( 9,-9,-8,-6)
Šebelja Alen – Salma Dominik 0:3 (-1,-2,-1)
Simčić, Šebelja – Saftić, Salma 0:3 (-2,-3,-6)

SRDOČI 2 – VRSAR 4 : 1
Jovanović Karlo – Kovačev Jadran 3:2 (-5,10,-3,10, 9)
Štimac Filip – Kašner Mateo 2:3 (-8, 7,-8, 8,-10)
Činko Anton – Banjac Miodrag 3:0 ( 3, 8, 5)
Činko, Jovanović – Kovačev, Kašner 3:2 (-5,10,-4, 3, 3)
Jovanović Karlo – Kašner Mateo 3:0 ( 6, 6, 4)

MALINSKA DUB. – SRDOČI II 2 : 4
Lacković Matej – Činko Anton 2:3 (-6,15,-6, 9,-6)
Saftić Vedran – Jovanović Karlo 0:3 (-7,-4,-5)
Salma Dominik – Smailji Kaso 3:1 (-9,13, 7, 7)
Šplehar, Lacković – Činko, Jovanović 2:3 ( 7,-8,-9, 9,-11)
Lacković Matej – Jovanović Karlo 3:2 (-9, 9, 7,-8, 5)
Šplehar Leonardo – Činko Anton 0:3 (-4,-9,-5)

OPATIJA 08 – PAZIN 4 : 2
Simčić Lukas – Lukez Goran 3:1 ( 8,-6, 4, 7)
Šebelja Alen – Nadišić Mauro 1:3 (-10, 8,-6,-4)
Kovačević Marko – Bakša Alen 3:0 ( 3, 5, 2)
Simčić, Šebelja – Nadišić, Lukez G. 1:3 (-7,10,-9,-3)
Simčić Lukas – Nadišić Mauro 3:0 ( 9, 4, 7)
Kovačević Marko – Lukez Kristijan 3:0 (10, 5, 9)

BROVINJE – JADRAN 1 : 4
Murtić Dino – Džudžić Armin 3:0 (8, 8, 8)
Basiaco Leo – Augustinović Marino 2:3 (8, 9, -2, -4, -3)
Kujraković Kristijan – Otočan Luka 0:3 (-10, -8, -4)
Murtić, Basiaco – Augustinović, Otočan 0:3 (-8, -11, -5)
Murtić Dino – Augustinović Marino 2:3 (6, -5, 10, -9, -8)

DRUGA HSTL ZAPAD – LJESTVICA

Srdoči II 10, Malinska Dubašnica 9, Vrsar 9, Jadran Poreč 9, Brovinje 6, Opatija 6, Pazin 5