Home Nogomet Druga ŽNL Istra DRUGA ŽNL ISTRA – 22. KOLO | Nedešćina večeras ne spava –...

DRUGA ŽNL ISTRA – 22. KOLO | Nedešćina večeras ne spava – slavit će se novi županijski prvoligaš!

Glavna vijest posljednjeg kola Druge ŽNL Istra je da su ovogodišnji prvaci lige Nedešćani trenera Suvada Miskića koji su danas na krilima trostrukog strijelca Antonija Stepčića savladali Šišance.

Isti rezultat, 3:0, bio je i na Kunfinu, ali nakon samo devet minuta kada je sedmi igrač Vodnjanaca na današnjoj utakmici „pao“ zbog ozljede te se susret nije nastavio. Golove za domaćina su dotad postignuli Vedran Balentović (2) i Natan Roce.

U Dajli je golijada već pravilo. Danas je postignuto osam golova u susretu protiv Pula ICI. Za Dajlu strijelci su bili Roman Peculić (2), Tomislav Aščić, Marko Červar i Leonard Vorfi dok je kod gostiju trostruki strijelac bio Tedi Husarić.

Muntić je također u Plomin stigao s 11 igrača, a to je rezultiralo s šest „komada“ u njihovoj mreži. Branko Babić „isporučio“ je hattrick do 57. minute, a do kraja je „doppietu“ upisao Sandi Murat dok je jedan pogodak postigao Daniel Amidžić.

Iskri je vodstvo donio Adnan Subašić u 44. minuti, a Kaštelirci preko “jokera” s klupe Dalibora Peričića (2) i Nikole Valentića dolaze do vrijedne pobjede. U Brtonigli je poražen Rabac. Igor Savatović postigao je dva gola za domaćina, a još je jedan dodao Elvis Bartolić dok su kod Rapčana strijelci bili Igor Munjas i Luka Jurkić.