Home Nogomet Treća HNL Zapad Matko Videkić i Emanuel Valenta pogodili za porečko slavlje u Krapini

Matko Videkić i Emanuel Valenta pogodili za porečko slavlje u Krapini

SHARE
Matko Videkić i Marko Kepčija

Nogometaši Jadrana danas su i definitivno izašli iz rezultatske krize. Dogodilo se to danas u Krapini gdje su bili pametni, disciplinirani, ali i ubojiti u dvije situacije, iako su mogli znatno ranije od sudačke nadoknade drugog dijela potvrditi pobjedu.

A na prag nje doveo ih je Matko Videkić kada je u 23. minuti s više od 20-tak metara neobranjivo pogodio za 0:1. Nakon toga domaćin drži loptu u nogama više od gostiju, ali čim su Porečani krenuli u kontranapad, Zagorec je bivao sve više u problemima.

No dvaput je mladi Robert Vlizlo izlazio na golmana, oba puta neuspješno, dok je šut Emanuela Valente malo iskosa odlično obranio Babić. I na samom kraju, kad se činilo da će Jadran upisati minimalnu pobjedu, u kontru gostiju krenuo je veliki broj igrača.

David Dujanić poslao je loptu za Marka Kepčiju, a ovaj idealno poslužio Valentu koji pogađa za konačnih 0:2 i mir u porečkoj svlačionici, još i veći nego je dosad bio. Sada Porečani mogu gotovo rasterećeno na gostovanje u Opatiju.


KRAPINA – ŠRC Podgora – Gledatelja: 100

TREĆA HNL ZAPAD – 9. KOLO – SUDAC: Ante Čuljak (Zagreb)

ZAGOREC – JADRAN 0:2 (0:1)

Strijelci: 0:1 Videkić 23′, 0:2 Valenta 90’+3′

Žuti kartoni: Landripet, Kanceljak, Postonjski, Kunštek, Sambol (Zagorec) Perković, Užila, Leko (Jadran)

ZAGOREC: Babić, Puklin, Cerovec, Postonjski, Kunštek, Smrekar, Turniški (od 54. Sedak), Kanceljak (od 87. Vincelj), Poljak, Landripet (od 75. Sambol), Hanžić
Trener: Tomica Vincelj

JADRAN: Pavlić, Radman, Užila, Maružin (od 90. Banko), Valenta, Romić, Sumić, Perković (od 81. Dujanić), Leko, Vlizlo (od 56. Kepčija), Videkić
Trener: Danijel Jumić


TREĆA HNL ZAPAD – 9. KOLO

10-10-2018 15:00
HAŠK
Opatija
10-10-2018 15:00
Vinogradar
Novigrad
10-10-2018 15:00
Vrbovec
Dubrava TK
10-10-2018 15:00
Krk
Jarun
10-10-2018 15:00
Maksimir
Dugo Selo
10-10-2018 15:00
Zagreb
Špansko
10-10-2018 15:00
Ponikve
Kurilovec Velika Gorica
10-10-2018 15:00
Zagorec
Jadran
10-10-2018 16:00
Orijent 1919
Trnje

TREĆA HNL ZAPAD – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Vinogradar 10 8 1 1 28 8 25 WWLWD
2 Krk 10 8 0 2 25 11 24 WLWWL
3 Orijent 1919 10 7 1 2 21 12 22 WWLWL
4 Dubrava TK 10 6 2 2 24 14 20 WLWDW
5 Dugo Selo 10 6 1 3 17 14 19 WWWWW
6 HAŠK 10 5 3 2 19 10 18 WWLLD
7 Trnje 10 5 1 4 17 13 16 LLLLW
8 Vrbovec 10 4 3 3 14 13 15 LWLDW
9 Opatija 10 4 2 4 15 19 14 LWWWL
10 Jadran 10 4 1 5 16 13 13 DWWWW
11 Ponikve 10 4 1 5 14 19 13 WLLDL
12 Jarun 10 4 1 5 10 15 13 LLWLW
13 Zagorec 10 4 0 6 12 16 12 WWLLW
14 Kurilovec Velika Gorica 10 2 5 3 11 15 11 LDWDL
15 Maksimir 10 2 3 5 13 17 9 DDWLL
16 Špansko 10 2 2 6 15 24 8 DLLDW
17 Novigrad 10 1 0 9 9 22 3 LLWLL
18 Zagreb 10 0 1 9 3 28 0 LLLDL

TREĆA HNL ZAPAD – 10. KOLO

13-10-2018 15:30
Opatija
Jadran
13-10-2018 15:30
Kurilovec Velika Gorica
Zagorec
13-10-2018 15:30
Špansko
Ponikve
13-10-2018 15:30
Dugo Selo
Zagreb
13-10-2018 15:30
Jarun
Orijent 1919
13-10-2018 15:30
Dubrava TK
Krk
13-10-2018 15:30
Novigrad
Vrbovec
13-10-2018 15:30
HAŠK
Vinogradar
14-10-2018 15:30
Trnje
Maksimir