Home Nogomet Prva ŽNL Istra Medulinci otvorili sezonu pobjedom, Velovršani se bunili na sudačku izvedbu

Medulinci otvorili sezonu pobjedom, Velovršani se bunili na sudačku izvedbu

Iako su Medulinci nominalno na papiru bili favoriti, Veli Vrh se predstavio u dobrom izdanju i cijelu utakmicu dobro parirao domaćinu, no ipak je na kraju presudila kvaliteta Medulinaca koji imaju i puno prostora za rotaciju pa ako negdje zaškripi uvijek mogu pomoći dečki s klupe, kao što su to učinili i danas.

Počelo je dobro za Velovršane koji su poveli preko Antonija Rube koji si je sam iskreirao priliku i zabio u prvi kut. Taj gol kao da je naljutio domaćine koji su nakon toga još podigli razinu svoje igre i u  30. min stigli do izjednačenja nakon lijepe akcije Ivan Bubić je bio strijelac. U 51. minuti Denis Bošnjak jedan odbijanac posprema u mrežu i na taj način dovodi Medulince u vodstvo.

Sve nade Velovršana u pozitivan rezultat padaju u vodu u 86. minuti nakon što je Radolović skrivio jedanaesterac na Šistovu (iako su se gosti bunili na tu odluku, pogotovo jer su i oni nekoliko akcija prije tražili najstrožu kaznu) kojeg u pogodak pretvara Simeunović te potvrđuje pobjedu Medulinaca, iako su  Velovršani pogodili i gredu te su se i žalili na podosta odluka sudaca, u zapisnik ide rezultat 3:1.