Home Nogomet Prva ŽNL Istra Na Šaraji preokret za slavlje domaćina

Na Šaraji preokret za slavlje domaćina

Smrtić ponovno 'u problemima' (FOTO: Tihomir Geršner)

U lokalnom derbiju odigranom u Ližnjanu između istoimenog domaćina i gostiju iz Pule, slavili su domaćini, i to preokretom 2:1.

Istra je povela u 21. minuti zgoditkom Antonija Bana te držala vodstvo bez većih problema sve do 56. minute kada je sudac Marko Smrtić odlučio pokazati na bijelu točku nakon jedne sumnjive situacije u šesnaestercu. Gosti su bili vidno uznemireni tom odlukom, opkolili su suca, no jedino što su uspjeli dobiti tom reakcijom je poneki žuti karton – odluka ostaje ista, kazneni udarac u gol pretvara Ivan Prpić.

Poljuljao je taj događaj Istru, nije to više bila ona Istra s početka utakmice, stoga je to za posljedicu imalo i primitak drugog pogotka kojeg su postigli igrači Ližnjana, točnije iskusni Marinko Fedotov u 64. minuti, za konačnih 2:1.