Momčad Arne Peruški ponovno je preuzela lidersku poziciju u drugoj županijskoj nogometnoj ligi nakon današnje pobjede nad gostima iz Vodnjana.

Odigrala je momčad Adriana Bellija onako kako je igrala cijele jeseni kada je bila najuvjerljiviji predstavnik u ovom natjecanju. Čvrsta igra odostraga, uz malu dozu rizika, a naprijed uvijek netko od više no dobrih individualana potpomognutih Barlianom i Josipom Peruškom poentira.

Eto, tako je bilo i danas. Gosti iz Vodnjana imali su loptu nešto više u posjedu no već u 16. minuti Tin Pujić pronašao je konačno probuđenog Nikolu Mišića u prostoru, a ovaj rutinski svladao nemoćnog Radolovića.

Na 2:0 petnaestak minuta prije kraja susreta povisio je Dragan Mihalić nakon fenomenalne dijagonale kapetana domaćina, da bi konačni ishod zaokružio Tin Pujić nakon pressinga kojega je sam stvorio i sam okončao.

KRNICA – Igralište Dolac – 2. ŽNL – 22. kolo – SUDAC: Alen Dokuš (Pula), POMOĆNICI: Dušan Baf (Fažana) i Arnel Bešić (Pula)

ARNE PERUŠKI – VODNJAN 3:0 (1:0)

Žuti kartoni: Marjanović (Vodnjan)

Strijelci: 1:0 Mišić 16′, 2:0 Mihalić 76, 3:0 Pujić 81′

ARNE PERUŠKI: Vujica, Osmanović (76. Kalac), Mihalić, Peruško M., Gašić, Barlian, Mišić (65. Ivančić), Peruško J., Tahirović (60. Peruško A.), Špigić, Pujić (82. Percan)

Trener: Adriano Belli

VODNJAN: Radolović, Topić, Marjanović, Amiđić (70. Čović), Marjanović, Džijan, Barišić, Vitasović, Ljevar, Alibašić, Kostadinović (76. Martinović)

Trener: Denis Premate