Home Nogomet Treća HNL Zapad Opet Mateo Topić za minimalno slavlje

Opet Mateo Topić za minimalno slavlje

Luka Ilinčić (FOTO: Facebook)

Boljom igrom u drugom dijelu nogometaši Novigrada uspjeli su novom minimalnom pobjedom, na isti način – golom Matea Topića, sačuvati mir pred nove izazove.

U prvih 45 minuta teško je reći tko je manje napravio od obje momčadi, a u nastavku bolja igra Novigrađana. Prije svega, ulaskom Luke Ilinčića živnula je igra domaćina te su sve češće bili pred golom Gudelja.

Igrala se 57. minuta kad je Dino Dukađin se oslobodio svog čuvara i šutirao malo iskosa, a Gudelj odbio. Na njegovu žalost, točno na nogu Matea Topića i to je 1:0.

Do kraja susreta Novigrađani su još prijetili, imao je Ilinčić zicer kojeg je gostujući golman odbio u gredu, a udarac pulskog napadača u 87. minuti je Gudelj ulovio u ruke.

NOVIGRAD – Igralište Laco – Gledatelja: 100
TREĆA HNL ZAPAD – 21. KOLO – SUDAC: Filip Meglić (Krapinske Toplice) – POMOĆNI SUCI: Filip Sinković (Lepajci) i Alen Gamilec  (Krapina) – DELEGAT: Robert Maršanić (Podhum) – ČETVRTI SUDA:  Zdravko Fotivec (Spičkovina)

NOVIGRAD – TRNJE 1:0 (0:0)

Strijelci: 1:0 Topić 57´

Žuti kartoni: Vicente Mendes, Pasulj (Novigrad), Hasan (Trnje)

NOVIGRAD: Nicoletti, Pamić, Topić, Simonović, Bijelić (od 71. Pasulji), Mofardin, Sow (od 46. Ilinčić), Dukađin (od 57. Kološ), Nejhart, Bernobić, Vicente Mendes.
Trener: Ivan Kukučka

TRNJE: Gudelj, Radić, Jerbić, Abramović, Martinović, Marić, Agatić, Knez (od 73. Franić), Gašparac, Muhar, Hasan.
Trener: Milivoj Bračun