Home Nogomet Treća HNL Zapad Petarda stigla kao posljedica kombinacije lošeg labinskog dana i odličnog protivnika

Rudaru bi izgledi u gostima protiv Zagreba bili mali i sa kompletnim kadrom, a kako je Franko Čupić u metropolu krenuo bez Načinovića i Marića, tako su se šanse Kovara smanjile i prije samog početka utakmice.

Ukratko, Kovarima se loš dan dogodio protiv jako kvalitetne momčadi Zagreba koja je to iskoristila, na žalost Labinjana, odmah u petoj minuti golom Regovića.

Do predaha Jurendić je pogodio iz opravdano dosuđenog jedanesterca, a Kauzlarić stavio „točku na i“, iako ni tada nije bilo dvojbeno kamo će bodovi. U nastavku je domaćin bio raspoloženiji čak i sa igračem manje, a gosti su djelovali kao da samo čekaju kraj susreta.

ZAGREB – Stadion u Kranjčevićevoj – Gledatelja: 200

ČETVRTA NL NS RIJEKA – 3.KOLO – Sudac: Marko Cvijović (Rijeka)

ZAGREB – RUDAR 5:0 (3:0)

Strijelci: 1:0 Regović 5′, 2:0 Jurendić 35′-11m, 3:0 Kauzlarić 42′, 4:0 Matijašević 69′, 5:0 Jokić 87′

Žuti kartoni: Šurković, Licul, Kurtić, Škopac (Rudar)

Crveni karton: Regović 56′ (Zagreb – dva žuta kartona)

ZAGREB: Lovrić, Surać, Jurendić, Pavlic, Pintarić, Matijašević (od 82. Jokić), Regović, Jurak, Kauzlarić (od 88. Vinski), Tokić (od 86. Samodol), Patafta

Trener: Dražen Medić

RUDAR: Pavlić, Škopac, Šurković, Macan, Juričić, Licul, Ivanović (od 90. Bembić), Kurtić, Makić (od 80. Čudić), Maksenčuk, Jokić (od 82. Fejzić)

Trener: Franko Čupić