Home Nogomet Prva ŽNL Istra Podjela bodova na Drosini između Istre i Funtane

Podjela bodova na Drosini između Istre i Funtane

Sandi Buršić

Utakmica između Istra i Funtane odigrana na umjetnoj travi pomoćnog igrališta Alda Drosine rezultirala je podjelom bodova gdje su gosti prvi došli u vodstvo, no domaćini su do kraja utakmice uspjeli poravnati rezultat.

Gosti su oprezno počeli utakmicu, prepustivši inicijativu domaćinima te su strpljivo čekali svoje prilike, a jednu takvu dočekali su već u 19. minuti kada je Sandi Buršić prekrasnim pogotkom s gotovo 40 metara matirao Lazarevića za 0:1.

S tim se rezultatom otišlo na odmor, samo što su domaćini još više pojačali svoje napadačke ambicije pa su uspjeli poravnati samo tri minute nakon što je započelo drugo poluvrijeme preko iskusnog Gorana Kalanja. Unatoč pokušajima i jedne i druge momčadi, mreže su do kraja utakmice mirovale.