Home Rukomet Premijer HMRL Porečani opet u Rijeci potučeni do nogu

Porečani opet u Rijeci potučeni do nogu

Moreno Car (FOTO: Zlatko Benčić)

Lakše od očekivanog su rukometaši Zameta slavili večeras u Rijeci protiv Poreča. Tko je mogao znati da će Rađakovićev gol za 9:8 biti posljednji u narednih deset minuta za goste…

Upravo je tad Zamet stigao na 15:8, a to je značilo kraj svih nadanja Porečana, iako je to bilo krajem prvog poluvremena. Do kraja su Riječani prednost zadržali te ju na kraju još i povećali.

Kod domaćina sjajan je bio Matija Golik s deset golova i jednim promašajem, a goste je predvodio Moreno Car s osam obrana, dok su Thoss, Filipović i Pribetić postigli po četiri pogotka iz igre.

RIJEKA – SD ZAMET

PREMIJER HMRL – 13. KOLO – Suci: Dražen Gladović i Goran Volenik (Virovitica)

ZAMET – POREČ 31:22 (18:10)

ZAMET: Vučko 6, Jeličić 1, Mozetić M., Mozetić J., Grgurević, Martinović 4, Njegovan 3, Dunato 1, Kružić 2, Sorić, Načinović, Starčević 3, Lučin F., Majić 1, Golik 10

POREČ: Gavranović, Miličević 2, Mataija, Medved, Thoss 4, Štifanić, Perić 1, Car, Mofardin 2, Petrov, Popović, Žagar, Filipović 4, Rađaković 5 (5), Pribetić 4

Isključenja: Zamet 8 minuta (Kružić 4, Njegovan 2, Majić 2), Poreč 6 minuta (Petrov 2, Filipović 2, Pribetić 2)