Home Nogomet Treća ŽNL Istra TREĆA ŽNL JUG – 9. KOLO | Pomorac usporio lidera, Kanfanarci počeli...

TREĆA ŽNL JUG – 9. KOLO | Pomorac usporio lidera, Kanfanarci počeli očekivani uzlet

Iako su pretposljednja momčad lige, nogometaši Pomorca iz Krnice na svom su terenu „usporili“ lidera Arne Peruški. Dario Tonković doveo je goste u vodstvo, a onda je sedam minuta prije kraja susreta Arian Alilović pogodio za remi u Krnici.

Zanimljivo je bilo i u Marčani. Ivan Srblin zabio je u prvoj minuti, a Alex Buršić iz „slobodnjaka“ u 16. doveo Puris do 0:2. Ipak, bude se Marčanci pa preko Vanje Rube smanjuju da bi Patrick Barlessi u nadoknadi utakmice pogodio za konačnih 2:2.

Barbancima je trobod donio Ivan Licul, a u Kanfanaru pobjeda domaćina nad „fenjerašem“. Sandi Božac doveo je domaćina u vodstvo već u petoj minuti, a u 39. Igor Galant povisuje na 2:0. Nadu Štinjancima budi Mauricio Martinović u 52., ali autogol i precizan udarac Dominika Šegona Kanfanarcima donosi 4:1.