Home Nogomet Treća ŽNL Istra TREĆA ŽNL SJEVER – 10. KOLO | Motaj kablove, gasi internet…

TREĆA ŽNL SJEVER – 10. KOLO | Motaj kablove, gasi internet…

Izvještaj s desetog kola Treće ŽNL Sjever treba započeti s višnjanske Pinete gdje je domaćin pobijedio Umažane s 3:2. Gosti su bili užasno ljuti na suca Željka Mullera, a utakmicu su okončali s tri igrača manje (Ferlin, Ilić, Ružić).

Inače, Višnjanci su do 58. minuti preko Paola Korace, Ronija Pulina i Damira Budaka stigli do 3:0 nakon čega su gosti smanjili preko Stjepana Kokanovića i Siniše Čačije. U Oprtlju su Marušići slavili 1:2 golovima Andree Flega i Morena Mamilovića, a za domaćina je pogodio Fabricio Pincin.

Marušići su utakmicu igrali s deset igrača, a trener domaćina Milan Munjiza kasnio je na susret, ali ga to nije spriječilo da uvrijedi delegata koji ga je očekivano upisao u zapisnik pa trenera Grožnjan Oprtlja čeka „lijepa“ kazna.

Igralište Fabrika u Vižinadi bila je mjesto općeg kaosa. Livade su susret započele s osam igrača pa su stigla još dvojica, a u 30. se jedan ozlijedio pa su „pali“ na devet. Nakon 8:0 i poluvremena predstavnik gostiju obavijestio je okupljene da Livade neće izaći na drugo poluvrijeme jer – su igrači ozlijeđeni.

U Juricanima ispred 20 gledatelja bilo je samo dva igrača više jer su Galeb i Momjan 1947 počeli i završili susret sa po 11 igrača. Pobjedu Galebu donio je Nikola Mandir. U derbiju kola Petrovija je golovima Luke Božića i Emanuela Melona savladala Dinamo za kojeg je strijelac bio Goran Reljić.

Buzećani su upisali visoku pobjedu nad Savudrijom, a u listu strijelaca upisalo se šest igrača. Štefan Šain doveo je Savudriju u vodstvo, a onda je Buzet golovima Ervina Muminovića, Tomice Jambrošića, Paola Majcana, Anela Fejzića i Luke Petkovića došao do troboda.