Home Nogomet Treća ŽNL Istra TREĆA ŽNL SJEVER – 4. KOLO | Vižinada i dalje bez krivog...

TREĆA ŽNL SJEVER – 4. KOLO | Vižinada i dalje bez krivog koraka

Lider iz Vižinade nastavio je sigurnu „plovidbu“ i nakon četvrtog kola u Momjanu. Uz jedan autogol, strijelci su bili Paolo Ritoša i Boris Vižintin, a za domaćina je počasni gol zabio Boris Krešić.

Uvjerljiva je bila i Petrovija koja je golovima Luke Božića, Eniza Šabanovića i Morena Doza slavila protiv Grožnjan Oprtlja dok je Marušićima bodove u Savudriji donio Renzo Đurđević. Juricani su ugostili Umažane koji su do pobjede došli u 87. minuti preko Bojana Barića, a prije toga je Anel Nesimi „poništio“ gostujuće vodstvo nakon gola Domagoja Črneca s „bijele točke“.

Dinamo je bez poteškoća pobijedio Livade, a strijelci za domaćina su bili Goran Reljić (2), Dragan Ćulum i Tilen Kamenčić dok je u 88. minuti počasni gol za Livade postigao Goran Prodan.

U Buzetu pet golova. Domaćin je poveo preko Elvisa Marinca da bi nakon toga poravnao Damir Budak nakon čega je Roni Pulin s dva pogotka usmjerio susret ka pobjedi Višnjanaca. Tri minute prije kraja utakmice na 2:3 smanjio je Eldin Hodžić.