Home Nogomet Treća ŽNL Istra TREĆA ŽNL SJEVER – 8. KOLO | Dinamo preskočio Višnjance koji nisu...

TREĆA ŽNL SJEVER – 8. KOLO | Dinamo preskočio Višnjance koji nisu igrali jer Livade nisu doputovale

Pogodaka ponovno nije nedostajalo na Sjeveru, a možda je najbolje započeti utakmicom u Oprtlju gdje su nogometaši Vižinade slavili s 3:6. Delegat utakmice Eugen Katić iz Buja, između ostalog, napisao je i ovo:

„U 50. minuti domaći trener napustio klupu za pričuvne igrače i do kraja utakmice se nije vratio. Od 66. minute domaća momčad igrala je s 10 igrača jer je igru napustio igrač s brojem 8 radi povrede.“

Dakle, za okrnjenu momčad Grožnjan Oprtlja trostruki strijelac je bio Lino Andro Gabelić dok su za Vižinadu golove zabili Marko Rossi (3), Paolo Ritoša, Marijan Beato i Albert Lončarić. „Petardu“ je isporučio novi lider Dinamo. Galebu su zabili Tilen Baruca (2), Toni Gere, Goran Reljić i Alen Hamzić.

Tek nešto manje uvjerljivi su bili Momjanci za koje su golove postigli Daniel Lakošeljac, Patrik Pribac i Boris Krešić, uz jedan autogol. Buzećani su također bili uvjerljivi protiv Marušića za koje je počasni gol zabio Andrea Flego. Za domaćina strijelci su bili Luka Petković (3), Ervin Muminović i Srećko Kranjčec.

U Petroviji su, ispred 100 gledatelja, gostovali nogometaši Umaga. Do 51. su Krunoslav Klepač, Dino Kurtović i Domagoj Črnec doveli Umažane do 0:3 da bi Petrovija smanjila preko Eniza Šabanovića tri minute kasnije.