Home Nogomet Prva ŽNL Istra Triler na Suhači pripao gostima

Triler na Suhači pripao gostima

Admir Hodžić, gol mu je u "krvi"

Triler utakmica odigrana je na Suhači u kojoj su gosti poveli u 7. minuti da bi domaćini u 50. minuti bili u vodstvu od 2:1, a u 76. minuti ostali su i bez boda kojeg su do tada držali, no krenimo redom.

U sedmoj minuti Admir Hodžić je iz slobodnog udarca s dvadesetak metara iznenadio vratara Perkovića kojemu lopta pada ispred njega i ulazi u gol. Dojam je da je reakcija mogla biti i bolja kod tog primljenog pogotka. U 20. minuti Ivan Pavlić izjednačuje na 1:1, a u 50. minuti Sandi Pamić zabija svom bivšem klubu iz jednog odbijanca.

Nisu se Potpićanci predavali, i iskusni kakvi već jesu, čekali su svoje prilike iz kontra i polukontra te su dvije takve i dočekali, najprije u 65. kada Ermin Jašarević pogađa za izjednačenja, a potom i u 76. kada Hodžić pogađa za konačnih 2:3. Spomenimo i da je domaćinima poništen jedan pogodak, zbog po njima spornog i nepostojećeg prekršaja u napadu, no sve u svemu zaslužena pobjeda gostiju.

SVETVINČENAT – Igralište Suhača – Gledatelja: 100

PRVA ŽNL ISTRA – 1. KOLO – SUDAC: Marijan Pavlović (Rovinjsko Selo)

SMOLJANCI SLOBODA – POTPIĆAN 2:3 (1:1)

Strijelci: 0:1 Hodžić 7′, 1:1 Pavlić 20′, 2:1 Pamić S. 50′, 2:2 Jašarević 65′, 2:3 Hodžić 76′

Žuti kartoni: Prodanović, Benčić (Smoljanci), Hodžić (Potpićan)

SMOLJANCI SLOBODA: Perković, Vitasović (od 68. Lukman od 87. Butković), Racan, Macan I. (od 75. Banović), Pavlić, Prodanović, Mišan, Pamić S., Furlanić (od 73. Andrijančić), Benčić, Zaharija L.
Trener: Damir Buršić

POTPIĆAN: Aničić, Paliska, Jašarević (od 87. Bažon), Braušić (od 62. Baf), Drndić K., Hodžić, Pamić R., Fejzić (od 83. Terković), Pincin (od 90. Pamić V.), Bojkić, Drndić P.
Trener: Goran Terković