Home Nogomet Četvrta HNL Zapad Uljanik prohujao pokraj Vihora

Uljanik prohujao pokraj Vihora

Sanel Imširević (FOTO: Facebook)

Uvjeljiva i dominantna predstava nogometaša Uljanika danas na Verudi. Gosti s Krka nisu previše prijetili, a domaćinu je pomogao i rani pogodak te su “skočili” u gornji dom ljestvice.

U sedmoj minuti Robert Deak pucao je glavom, a “odbijanac” je Ivan Šistov poslao u mrežu za 1:0. Pet minuta prije predaha Sanel Imširević iz jedne gužve “prebacuje” golmana za 2:0.

Vihor je smanjio eurogolom Nike Brozića koji je iz prve sa 25 metara loptu “zabio” u rašlje. Posljednji pogodak na utakmici također je vrijedan aplauza. Viktor Vošten je primio loptu na 60 metara od gola, a onda u trku stigao do golmana, zaobišao i njega i poentirao za konačnih 3:1.