Home Nogomet Prva ŽNL Istra Velovršani u Nedešćini nastavili pozitivan niz

Velovršani u Nedešćini nastavili pozitivan niz

SHARE

Sigurno će nezadovoljniji današnjim remijom u Nedešćini biti domaćini. Ne zbog toga što su bili osjetno slabiji, nego zbog činjenice da ih upravo lošiji rezultati na domaćem terenu svrstavaju u donji dom ljestvice gdje objektivno ne pripadaju. S druge strane, Velovršani su na dvije pobjede nadogradili današnji bod pa sad mirno dočekuju Ližnjan.


NEDEŠĆINA – Mjesno igralište – Gledatelja: 70

PRVA ŽNL – 9. KOLO – SUDAC: Amel Pašić (Umag)

JEDINSTVO OMLADINAC – VELI VRH 0:0

Žuti kartoni: Mahmutović, Knapić N. (Jedinstvo Omladinac) Toprek (Veli Vrh)

JEDINSTVO OMLADINAC: Šumberac, Imširević (od 76. Kubaj), Knapić M., Stepčić S., Mahmutović (od 46. Trajkovski), Gušić, Stepčić A. (od 90. Puškarić), Miskić, Knapić N. (od 69. Fonović), Martinčić, Bugarin
Trener: Dino Černjul

VELI VRH: Radolović, Malobabić, Ćeranić (od 87. Erman), Urošević L., Ruba, Kunić (od 71. Macan), Špelić (od 79. Jeromela), Bobić, Todorović (od 60. Kruškić), Toprek (od 90. Štefančić), Lajtman
Trener: Damir Šistek


PRVA ŽNL ISTRA – 9. KOLO

03-11-2018 14:00
Žminj
Istra Pula
04-11-2018 14:00
Jedinstvo Omladinac
Veli Vrh
04-11-2018 14:00
Banjole
Smoljanci Sloboda
04-11-2018 14:00
Vrsar
Funtana
04-11-2018 14:00
Valbandon ’72
Medulin 1921
04-11-2018 14:00
Potpićan
Ližnjan

PRVA ŽNL ISTRA – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Banjole 10 7 2 1 28 6 23 WWDWW
2 Medulin 1921 10 7 1 2 28 10 22 WLWWW
3 Potpićan 10 7 0 3 20 14 21 WWLWL
4 Žminj 10 5 2 3 32 12 17 LDWWW
5 Vrsar 10 5 2 3 18 9 17 LWLWW
6 Veli Vrh 10 4 3 3 12 9 15 LWWDW
7 Smoljanci Sloboda 10 3 1 6 10 19 10 WLLLL
8 Istra Pula 10 3 1 6 8 31 10 LLWLL
9 Jedinstvo Omladinac 10 1 4 5 10 15 7 DWLDL
10 Funtana 10 2 6 2 13 12 6 DDDLD
11 Ližnjan 10 1 3 6 6 24 6 LLDLL
12 Valbandon ’72 10 1 3 6 6 30 6 WLDLD

PRVA ŽNL ISTRA – 10. KOLO

10-11-2018 14:00
Istra Pula
Banjole
10-11-2018 14:00
Jedinstvo Omladinac
Žminj
11-11-2018 14:00
Veli Vrh
Ližnjan
11-11-2018 14:00
Medulin 1921
Potpićan
11-11-2018 14:00
Smoljanci Sloboda
Vrsar
11-11-2018 15:00
Funtana
Valbandon ’72