Home Nogomet Prva ŽNL Istra Velovršani u Nedešćini nastavili pozitivan niz

Velovršani u Nedešćini nastavili pozitivan niz

SHARE

Sigurno će nezadovoljniji današnjim remijom u Nedešćini biti domaćini. Ne zbog toga što su bili osjetno slabiji, nego zbog činjenice da ih upravo lošiji rezultati na domaćem terenu svrstavaju u donji dom ljestvice gdje objektivno ne pripadaju. S druge strane, Velovršani su na dvije pobjede nadogradili današnji bod pa sad mirno dočekuju Ližnjan.


NEDEŠĆINA – Mjesno igralište – Gledatelja: 70

PRVA ŽNL – 9. KOLO – SUDAC: Amel Pašić (Umag)

JEDINSTVO OMLADINAC – VELI VRH 0:0

Žuti kartoni: Mahmutović, Knapić N. (Jedinstvo Omladinac) Toprek (Veli Vrh)

JEDINSTVO OMLADINAC: Šumberac, Imširević (od 76. Kubaj), Knapić M., Stepčić S., Mahmutović (od 46. Trajkovski), Gušić, Stepčić A. (od 90. Puškarić), Miskić, Knapić N. (od 69. Fonović), Martinčić, Bugarin
Trener: Dino Černjul

VELI VRH: Radolović, Malobabić, Ćeranić (od 87. Erman), Urošević L., Ruba, Kunić (od 71. Macan), Špelić (od 79. Jeromela), Bobić, Todorović (od 60. Kruškić), Toprek (od 90. Štefančić), Lajtman
Trener: Damir Šistek


PRVA ŽNL ISTRA – 9. KOLO

03-11-2018 14:00
Žminj
Istra Pula
04-11-2018 14:00
Jedinstvo Omladinac
Veli Vrh
04-11-2018 14:00
Banjole
Smoljanci Sloboda
04-11-2018 14:00
Vrsar
Funtana
04-11-2018 14:00
Valbandon ’72
Medulin 1921
04-11-2018 14:00
Potpićan
Ližnjan

PRVA ŽNL ISTRA – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Banjole 11 8 2 1 31 6 26 WDWWW
2 Medulin 1921 11 8 1 2 34 11 25 LWWWW
3 Potpićan 11 7 0 4 21 16 21 WLWLL
4 Vrsar 11 6 2 3 21 10 20 WLWWW
5 Žminj 11 5 3 3 32 12 18 DWWWD
6 Veli Vrh 11 4 4 3 12 9 16 WWDWD
7 Smoljanci Sloboda 11 4 1 6 14 20 13 LLLLW
8 Istra Pula 11 3 1 7 9 34 10 LWLLL
9 Funtana 11 3 6 2 15 13 9 DDLDW
10 Jedinstvo Omladinac 11 1 4 6 10 18 7 WLDLL
11 Ližnjan 11 1 3 7 7 30 6 LDLLL
12 Valbandon ’72 11 1 3 7 7 34 6 LDLDL

PRVA ŽNL ISTRA – 10. KOLO

10-11-2018 14:00
Istra Pula
Banjole
10-11-2018 14:00
Jedinstvo Omladinac
Žminj
11-11-2018 14:00
Veli Vrh
Ližnjan
11-11-2018 14:00
Medulin 1921
Potpićan
11-11-2018 14:00
Smoljanci Sloboda
Vrsar
11-11-2018 15:00
Funtana
Valbandon ’72