Home Rukomet Premijer HMRL Vinkovački vratari bili raspoloženi – Domagoj Smojver preokrenuo vodstvo Umažana

Umažani su otišli u Vinkovce s nadom da mogu iznenaditi domaćina, ali najjača vinkovačka karika, njihovi vratari, danas su bili raspoloženi pa su bodovi ostali u Slavoniji, usprkos tome što je Umag na trenutno bio veoma dobar.

No, Stojanović s pet obrana (27%) i Ereš s devet obranjenih udaraca (50%) bili su pravi kad je trebalo, a Domagoj Smojver je u umašku mrežu poslao čak osam lopti. Kod gostiju poluozlijeđeni Tomislav Severec postigao je sedam golova. Treba reći da su Umažani vodili u 52. minuti s 19:20, ali nakon toga u sljedećih šest minuta spomenuti Smojver postiže čak tri pogotka za slavlje Spačve.