Željeti će momci iz Nedešćine što prije zaboraviti ovo proljeće. Samo pobjeda nad Rapcem i bod protiv Funtane pokazatelj je da ni ove polusezone u Nedešćini nisu “cvale ruže”.

No, ostanak je osiguran, ali za nešto mirniju narednu sezonu morati će ovoga ljeta “pretumbati” momčad od glave do pete. Današnje njihovo stanje karakterizira i lagana pobjeda Vrsara.

Vrsarani su samo iskoristili ono što im je domaćin ponudi i preko Korace, Naumova, Bošnjaka i Fonovića došli do još jedne pobjede uz napomenu da su gosti od 35. minute igrali sa igračem manje zbog isključenja jednoga od strijelaca, Ivana Naumova. Za domaće je precizan dvadeset minuta prije kraja bio Tulio Kocijel.

NEDEŠĆINA – Igralište Jedinstva – 1. ŽNL – 26. kolo – SUDAC: Sandi Orbanić (Žminj), POMOĆNICI: Marijan Pavlović (Rovinjsko Selo) i Marin Živolić (Rovinj)

JEDINSTVO OMLADINAC – VRSAR 1:4 (0:2)

Žuti kartoni: Naumov (Vrsar)

Crveni karton: Naumov (Vrsar) – 35′

Strijelci: 0:1 Koraca 3′, 0:2 Naumov 27′, 0:3 Bošnjak 52′, 0:4 Fonović 54′, 1:4 Kocijel 70′

JEDINSTVO OMLADINAC: Katičić, Licul, Kralj, Mahmutović, Kocijel, Rajković, Gobo, Bojkić, Pajković (57. Pavinčić), Imširević, Alić

Trener: Dino Černjul

VRSAR: Filipović, Dekleva, Vukadin, Naumov, Pavišić (46. Žužić), Matošević, Buković (88. Stipanov), Koraca (88. Jugovac), Fonović, Pršurić, Bošnjak (68. Mijojlić)

Trener: Damir Vukadin