Home Nogomet Treća ŽNL Istra 3. ŽNL JUG – 10. KOLO: Roko Dragešić hattrickom zaključio marčansku jesen

3. ŽNL JUG – 10. KOLO: Roko Dragešić hattrickom zaključio marčansku jesen

Marčanci su danas pobjedom nad trenutno ipak samozatajnom momčadi Šišana osigurali naslov jesenjeg prvaka. Nervoza je kod Marčanaca bila zamjetna u prvome dijelu, pa se na odmor otišlo samo pogotkom Roka Dragešića u 14. minuti. No, u nastavku se otvorilo…

Već u trećoj minuti drugoga dijela Luka Topić postiže svoj prvi, a nakon desetak minuta i svoj drugi pogodak za visokih 3:0. Do kraja simultanka danas trostrukog strijelca Roka Dragešića koji odvodi svoju momčad na 5:0, da bi posljednji pogodak ove jeseni za Marčanu postigao Matija Pinezić.

Zasluženo slavlje može početi…

Raša 1938 se vratila na pobjedničke staze. U zahtjevnoj utakmici protiv Manjadvorci trobod im je osigurao Robert Žagar sa bijele točke pet minuta prije kraja susreta.

Barbanci su nakon slavlja u Galižani imali namjeru doći i do druge pobjede. No, danas nije išlo. Sa minimalnih 1:0 poraženi su na svom terenu od Cementa za koje je gol postigao Moris Miskić nakon pola sata igre.

Peroj i Galižana igraju od 18:00.