Treća ŽNL Istra

3. ŽNL JUG – NAJAVA – 15. KOLO: Tko će negdje uprskati? Ili neće!

Dvadeset i četvrtog travnja na marčanskom “kampu” trebali bismo dobiti odgovor na to koja će momčad, Marčana ili Peroj, ovjenčati se titulom prvaka. Naime, bez obzira na činjenicu što i jedne i druge čeka do tada još mnogo zahtjeva, nekako smo najbliži tome da bi upravo taj dvoboj mogao i trebao presuditi tko će dogodine u viši rang.

No, postoji, naravno i mogućnost da netko od navedene dvije momčadi ima loš dan i “kiksa”, a da druga to vrlo dobro iskoristi. Uzmimo ovaj vikend koji je pred nama. Marčana je svakako favorit u sudaru sa Valdebekom za kojega neće nastupiti Marin Katović i Ivan Lanča, no Valdebek nikako nije momčad koja će u Marčanu stići sa bijelom zastavom.

I Peroj je izraziti favorit u sudaru protiv Poleta, premda u svojim redovima neće imati Sašu Četkovića, no snaga Peroja je jednostavno vidljiva u svim utakmicama ovoga proljeća. Iako trener Rudan još jednu utakmicu nema pravo voditi svoju momčad, ona će i bez njega, vrlo vjerojatno dvoboj riješiti u svoju korist.

Interesantno bi trebalo biti i u Galižani gdje gostuju Manjadvorci. Sudar je to dvije podjednake momčadi koje mogu bez opterećenja uživati u dobrom nogometu, dok je Raša ipak blagi favorit na bliskom gostovanju na Mrzlici.

Kalendar

travanj 2026
P U S Č P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930