Vrijeme odmiče neupitno brzo te smo tako stigli i do 6. kola Vina Prskalo Druge ŽNL Jug, u kojem nas ovoga vikenda čeka nekoliko izuzetno zanimljivih ogleda.
A najzanimljiviji je svakako onaj u Plominu gdje će snage sučeliti dvojica (po)najboljih trenera Labinštine, Vedran Kovačević i Nino Kos. Samo to je dovoljan poziv za sudar Plomina i Raše 1938.
Valdebek će u Snašićima pokušati nastaviti niz i ostati pri samom vrhu ljestvice, za što imaju kvalitetan kadar, no ponešto će se pitati i društvo iz Poleta, dok je Rabac apsolutni favorit u ogledu protiv Šišana, no to treba pokazati na Mestalli.
U dva ogleda izuzetno je teško bilo što unaprijed prognozirati, kao i obično. No, svakako, sudari Manjadvorci i Cementa, kao i Jedinstva Onladinac i Valbandona ‘72, biti će zasigurno puni neizvjesnosti.













