Pomalo šokantna vijest stigla je iz Umaga.
Naime, tamo se od seniorske momčadi oprostio Adis Dervišević, dosad trener kluba, i to punih šest godina!
Kako sam kaže, bilo je prirodno da se dogodi zasićenje te kako je to jedino fer prema klubu u kojem je prvu utakmicu seniora vodio 19. rujna 2020. godine protiv Marušića u tadašnjoj Trećoj ŽNL Sjever. Dervišević je u Umagu bio više od 150 službenih utakmica!
Utakmicu kod bakarskog Borca voditi će dosadašnji pomoćnik Aleksandar Uzelac.













