Boćari Oslići osvojili su naslov ovogodišnjeg pobjednika Kupa Istre (četvorke) na turniru koji je u odličnoj organizaciji Boćarskog saveza Grada BUzeta u subotu, 27. lipnja odigran u boćarskoj dvorani u Kozarima.
Oslići su u finalu ekspresno, sa glatkih 13:0 s trona skinuli branitelja titule pobjednika Umag prekinuvši tako njegovu trogodišnju dominaciju u ovom natjecanju.
Pobjednici istarskog županijskog kupa stekli su pravo nastupa na turniru Kupa Hrvatske koji će se od 25. do 27. rujna odigrati u Sinju i Trilju.
OSLIĆI: Gracijano Krivičić, Klaudio Krivičić, Patrik Krivičić, Valter Krivičić, Roberto Škrgat
UMAG: Božo Šorgo, Manuel Šorgo, Denis Bernardis, Cvetko Medica, Ivan Pavelić (IBS)













