Nisu Porečani u nekoj ekstra formi zbog tri pobjede u nizu, već zbog načina na koji su došli do tih šest bodova. Najprije su “istukli” i nadigrali Labinjane da bi nakon toga slavili u Vinkovcima, na jednom od težih gostovanja u ligi, a onda su oslabljene Umažane ostavili bez grama izgleda.
POREČ – GORICA (subota, 19:00)
Raspored Porečanima sada donosi posljednju momčad u ligi, Goricu. Đankovićeva momčad definitivno raste, a u prošloj utakmici posebno se vidjelo kako bi Marin Sakić mogao biti veliko pojačanje.
Međutim, veoma je Sakić samokritičan: “Ne bih rekao da smo u odličnoj formi, mi možemo i moramo bolje. Forma nam je u usponu, to je istina, nadam se da će tako i ostati i da ćemo imati konstantno dobru obranu, to nam je najbitnije. Ne bih sebe uopće isticao u prošlom susretu jer je moja igra produkt cijele momčadi.”
Pred susret s Goricom stvari nisu idealne: “Nije baš najbolje stanje, da. Imamo cijelu sezonu problema s ozljedama, ali već smo navikli tako da ćemo se pripremati s fokusom na obranu. Gorica je opasna i nije ni sjena momčadi s početka prvenstva. Čeka nas teška utakmica u kojoj idemo, naravno, po pobjedu.”
Bivši igrač Zameta i NEXE-a je već nekoliko mjeseci u Poreču: “Nije mi ovaj grad bio nepoznanica ni prije dolaska. Dolazio sam, što s rukometom, što privatno. Snašao sam se odlično, momčad me mislim prihvatila, a kako sam iz Rijeke, nije mi ni dom daleko pa se osjećam kao da sam kod kuće.”
PREMIJER HMRL – 10. KOLO
[jsMatchDayStat matchday_id =”2614″]
PREMIJER HMRL – LJESTVICA
[jsStandings id =”32782″ columns =”played_chk;win_chk;lost_chk;draw_chk;point_chk;goalscore_chk;goalconc_chk;curform_chk”]
PREMIJER HMRL – 11. KOLO
[jsMatchDayStat matchday_id =”2615″]













