Arhiva

Kanfanarac Križmanić najbrži u Buzetu

Minule subote, 07. travnja 2012. godine, u Buzetu je održana tradicionalna Uskršnja treking utrka koja se ove godine, osim za Hrvatsku treking ligu, bodovala i za Alpe Adria treking kup. U po tri obje spolne kategorije nastupilo je impresivnih 461 natjecatelj iz Slovenije i Hrvatske.

 

Najuspješniji u muškoj-joging kategoriji bio je član labinske Albe Ivan Stanić dok je kod žena najbrža bila Zagrepčanka Barbara Goleš. Slovenac Gregor Mlakar bio je najbrži u planinarskoj kategoriji za muškarce, dok je Maksim Jerman na trećem mjestu bio najbrži Albaš. U ženskoj konkurenciji prva je ciljem prošla Riječanka Daria Bostijančić.

 

Kanfanarac Mauricio Križmanić je pobijedio u najtežoj muškoj ultra kategoriji. On je stazu dužine 63 kilometra prošao za 7:02.14 sati te se tako, po četvrti put, popeo na najvišu stepenicu Uskršnje utrke. Najbrži Albaši su bili: Aleš Neži na četvrtom i Samule Rupena na šestom mjestu. Lanjska pobjednica, Tadeja Krušcec iz Zagreba, i ove je godine bila najbrža u ženskoj kategoriji. Ona je ultra stazu prošla za 8:42.56 sati.

 

SVI REZULTATI

Elvis Uravić

Add Comment

Click here to post a comment

Kalendar

travanj 2026
P U S Č P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930