U utorak je na riječkoj Kantridi održan atletski miting “RIJEKA 2021”. Nastupilo je dvadesetak klubova iz cijele Hrvatske, koje su predstavljali ponajbolji atletičari u svojim disciplinama u juniorskoj i mlađe seniorskoj kategoriji. U idealnim vremenskim uvjetima, sunčano i bez vjetra zadovoljstvo je bilo prisustvovati prvom ozbiljnom mitingu na otvorenom.
Boje porečkog Maximvsa branilo je petero atletičara i atletičarki, te su postigli odlične rezultate. Neki od njih postavili su i osobne rekorde, što je samo dokaz kvalitetnog rada u proteklom periodu.
– Loris Uljanić: 3. mjesto na 100 m (11,44)
– Mario Užila: 5. mjesto na 100 m (11,55)
– Luca Vinkerlić: 5. mjesto na 300 m (37,62)
– Andrea Bošnjak: 4. mjesto u skoku u vis (163)
– Melani Oklen: 6. mjesto na 300 m (42,69)













