Izuzetno uspješno kolo imali su gosti u današnjim utakmicama 5 kola.
Samo se Pazinka, kako se i očekivalo, osladila domaćim trobodom što im je i donijelo prvo mjesto. Slabašni Umag nije imao ni nade da bi mogao do pozitivnog rezultata a počasni pogodak 16 godišnjeg Gerea zapravo je njima i uspjeh. Za domaće su pogodili Rabac, Kišić i trenutno najbolji strijelac lige Vale.
Isto tako očekivana je pobjeda Rudara koji su na Valkanama visoko porazili Istru. Dvostruki strijelac bio je Juričić, a još su pogodili i Mehić,Stepčić, Bojkić i Hodžić dok je domaći počasni pogodak djelo Đemailija.
Pomalo neočekivano Medulin 1921 deklasirao je Klanu sa 0:7. Istaknuo se trostruki strijelac Grdić, a Žmak i Belli samo su potvrdili pobjedu koje Medulince nakon početnih poraza polako vrača na „pobjedničke staze“.
Jedan od dva derbija odigran je u Nedešćini. Realna podjela bodova zadovoljiti će obje momčadi jer je bitno ne izgubiti od izravnog konkurenta za vrh ljestvice. Mataja je sredinom poluvremena doveo goste u vodstvo da bi Robert Černjul sredinom drugog vratio rezultat na početak.
Drugi derbi odigran je u Žminju gdje se dogodila identična situacija iz Nedešćine. U srazu izravnih konkurenata za prvih nekoliko mjesta nije bilo pobjednika čime su svi zadovoljni. Naprijed bolji i više prilika a Žminj sa zrelijim ali obje momčadi bez završnice.
Borac i Mladost odigrali su 2:2 i ponovo je Mladost na gostovanju vodila ali nije izdržala do kraja. Golovima u 10. i 13. minuti preko T.Bagarića i Stojanovića brzopotezno su poveli da bi u 41. Vrsaljko smanjio rezultat. Konačnih 2:2 djelo je Lipovščaka u 54.
Neugodno su iznenadili nogometaši Novigrada rezultatom 1:1 protiv Otočca. Gosti nisu momčad od koje bi trebalo strepiti, barem ne kad igraju izvan svog grada, no očito su i oni našli svoju žrtvu. Novi trener Novigrada, Balde nije najbolje krenuo iako su njegovi igrači poveli preko Risonjića u 52 minuti. Od 61. minute „zahvaljujući“Ragaću ostali su s igračem manje što su gosti iskoristili i golom Burića uzeli jedan bod.
|
IV HNL ZAPAD – REZULTATI 5.KOLA |
||
|
ŽMINJ |
Žminj – Naprijed |
0:0 |
|
NEDEŠĆINA |
Jedinstvo – Halubjan |
1:1 |
|
PAZIN |
Pazinka – Umag |
3:1 |
|
NOVIGRAD |
Novigrad – Otočac |
1:1 |
|
BAKAR |
Borac – Mladost |
2:2 |
|
PULA |
Istra – Rudar |
1:6 |
|
KLANA |
Klana – Medulin 1921 |
0:7 |
|
SLOBODAN |
Goranin |
|
|
IV HNL ZAPAD – NAKON 5.KOLA |
|||||||||
|
1. |
PAZINKA |
5 |
4 |
0 |
1 |
8 |
: |
2 |
12 |
|
2. |
JEDINSTVO OMLADINAC |
5 |
3 |
2 |
0 |
13 |
: |
4 |
11 |
|
3. |
HALUBJAN |
5 |
3 |
2 |
0 |
9 |
: |
5 |
11 |
|
4. |
RUDAR |
4 |
3 |
0 |
1 |
12 |
: |
3 |
9 |
|
5. |
NAPRIJED |
5 |
2 |
2 |
1 |
8 |
: |
3 |
8 |
|
6. |
ŽMINJ |
5 |
2 |
2 |
1 |
9 |
: |
5 |
8 |
|
7. |
BORAC |
5 |
2 |
2 |
1 |
12 |
: |
9 |
8 |
|
8. |
MLADOST |
4 |
2 |
2 |
0 |
9 |
: |
6 |
8 |
|
9. |
NOVIGRAD |
5 |
2 |
1 |
1 |
10 |
: |
11 |
7 |
|
10. |
MEDULIN 1921. |
5 |
2 |
0 |
3 |
13 |
: |
7 |
6 |
|
11. |
OTOČAC |
4 |
1 |
1 |
2 |
3 |
: |
8 |
4 |
|
12. |
ISTRA |
5 |
1 |
0 |
4 |
5 |
: |
17 |
3 |
|
13. |
GORANIN |
4 |
0 |
1 |
3 |
2 |
: |
6 |
1 |
|
14. |
KLANA |
5 |
0 |
1 |
4 |
2 |
: |
17 |
1 |
|
15. |
UMAG |
4 |
0 |
0 |
4 |
2 |
: |
14 |
0 |
|
IV HNL ZAPAD – PAROVI 6.KOLA |
||
|
subota 01.10.2011. godine u 16:0o sati |
||
|
HRELJIN |
Naprijed – Medulin 1921 |
|
|
LABIN |
Rudar – Klana |
|
|
FAŽANA |
Mladost – Istra |
|
|
UMAG |
Umag –Borac |
|
|
OTOČAC |
Otočac –Pazinka |
|
|
DELNICE |
Goranin – Novigrad |
|
|
ŽMINJ |
Žminj – Jedinstvo O. |
|
|
SLOBODAN |
Halubjan |
|














Add Comment