Home Nogomet Druga ŽNL Istra Alić i Jašarević pogodili za slavlje Vinežana

Alić i Jašarević pogodili za slavlje Vinežana

Detalj s utakmice Rabac-Iskra (FOTO: Vedran Ivančević/Labin.com)

Iskra je danas na rabačkoj Mestalli, ispred više od stotinu gledatelja, pokazala da je u ovom trenutku nešto zrelija i opasnija momčad od Rapčana koji pak nisu uspjeli iskoristiti svoje šanse kada je trebalo.

A imali su ih. Adnan Subašić i Robin Vidak u prvih su pola sata mogli dovesti Rabac do vodstva, ali je na golu Vinežana danas bio sjajni Marin Franković. Lijepu šansu je na drugoj strani imao Ermin Jašarević, ali njegov udarac još ljepše skida Valner Radočaj.

U 31. minuti Haris Alić pobjegao je rabačkoj obrani, zaobišao vratara i zabio za vodstvo Iskre s Vineža. Smiraj poluvremena (42. i 44. minuta) Iskri je preko Alića i Kristijana Matulja donio dvije vratnice.

Raspoloženi Jašarević u 59. minuti izborio je jedanaesterac kojeg je Radočaj obranio Nikoli Paniću. Sedam minuta kasnije Jašarević sam sebi u šesnaestercu gostiju stvara prostor i pogađa za konačnih 0:2.

RABAC – Rabačka Mestalla – Gledatelja: 140 – II ŽNL – 2. KOLO
SUDAC: Sandi Orbanić (Žminj) POMOĆNI SUCI: Elvis Brečević (Labin) i Silvija Budak (Gologorica) DELEGAT: Marko Džinić (Nedešćina)

RABAC – ISKRA 0:2 (0:1)

Strijelci: 0:1 Alić 31´, 0:2 Jašarević 69´

Žuti kartoni: Ibraimoski, Subašić, Radočaj (Rabac); Zakomac, Panić, Alić, Miletić, Jurišić, Vuković (Iskra)

Crveni karton: Munjas 88´ (udaranje protivničkog igrača)

RABAC: Radočaj, Džekić, Božičević, Malić, Jurkić, Vidak (od 46. Baćac), Subašić (od 63. Golja), Munjas, Batelić (od 65. Vlačić), Škopac, Biočić.
Trener: Nino Kos

ISKRA: Franković, Trumić, Jašarević (od 78. Jurišić), Panić, Vuković, Zakomac (od 66. Hoxha), Softić (od 28. Matulja), Begović (od 74. Kuralić), Miletić (od 63. Prendivoj), Mehić, Alić (od 81. Mulalić).
Trener: Fatos Hoxha