Home Rukomet Druga HŽRL Zapad Arena bez velikih šansi u Ivaniću

Arena bez velikih šansi u Ivaniću

Susret 13. kola 2. HRL Zapad za žene odigrale su rukometašice Ivanića i Arene. Ivanić je bio favorit u ovom susretu i to je pokazao na terenu.

Odmah je domaćin poveo 3:0 preko Petković u 5. minuti međutim Arena uzvraća te Petrović smanjuje u 10. minuti na 5:4. Nakon toga, Ivanić radi veliku seriju i odlazi na +5. Postepeno raste prednost domaćina, a na odmor se odlazi rezultatom 17:9.

Drugo poluvrijeme pogotkom otvara Šekuljica, a od tog trenutka, pa sve do 45. minute susreta igra se “gol za gol”. Prvi put domaćin ima plus +10 u 51. minuti kod rezultata 28:18. Čak ni tu Ivanić nije stao već nastavlja igrati ozbiljno, pa prednost samo raste. Konačnih 34:21 postavila je Petrović u 60. minuti.

Ivanić Grad – SD Žeravinec – 2. HRL Zapad – 13. KOLO
SUCI: Andrea Erceg i Šime Vidaković (oba Bjelovar)

IVANIĆ – ARENA 34:21 (17:9)

IVANIĆ: Šebalj, Palaić 2, Korić, Gunjača 9, Popović – Gecan E. 1, Šuler, Cvetić 2, Cupek 5, Petković 7, Rajnović, Vidović 2, Pavić, Sikaček 2, Orlović 2, Hasan 1, Popović – Gecan T. 1.

Sedmerci: 4/4, Isključenja: 12 minuta (Palaić 2, Popović – Gecan 4, Petković 2, Vidović 2, Orlović 2)

Trener: Nikica Katić

ARENA: Nose 5, Škare 1, Petković 2, Tomić, Šekuljica 1, Leverić, Hodžić 6, Jukan 6, Lisica, Erceg.

Sedmerci: 4/8, Isključenja: 12 minuta (Petrović 2, Tomić 2, Hodžić 2, Jukan 4, Erceg 2)

Trener: Želimir Popović