Prva ŽNL Istra

BAĆAC WINERY PRVA ŽNL – 10. kolo | Pet bodova dijeli vodećeg Ližnjana od devetoplasiranog Vrsara

Vrlo zanimljivo je i ovogodišnje “elitno” natjecanje u županiji. Došlo je do smjene na vrhu na kojem se sada nalaze trupe Zorana Moravca, no od devetoplasiranog Vrsara dijeli ih samo pet bodova. Zanimljivije ne može biti!

Još su jučer Vodnjanci golovima Sića i Mošnje stigli do novog troboda, ovog puta nad Smoljanci Slobodom, dok je Veli Vrh uhvatio blagi priključak sa ostatkom društva svladavši Rabac pogotcima Marasa, Parisa i Gunjače. U derbiju jučerašnjeg dana Vrsar i Istra Pula odigrali su neodlučeno, bez pogodaka.

Jutros je Marčana bez velikih problema stigla do novog troboda kod Potpićna Učke ’72 uz hattrick Birkića te po jednim pogotkom Šterpina i Radolovića.

Danas su se Štinjanci vratili na pobjedničke staze. U susretu odigranom na Fortinu protiv Dajle, dva ovogodišnja pojačanja, Elvis Trešnjić i Nikola Prelčec svojim su pogotcima osigurali trobod domaćinu za potpuni priključak vrhu ljestvice.

Dva su gola bila dovoljna i Vinežanima za slavlje nad Mladosti iz Rovinjskog Sela, a do pobjede su ih doveli Lazarić u 3. minuti, te Alić koji je okončao priču kod Pripremnice u 67. minuti.

Na Šaraji je već do poluvremena u općinskom derbiju Ližnjana i Muntića sve bilo jasno. Dvaput Kontošić i jednom Licardo osigurali su domaćinu mirno vodstvo do 45. minute, da bi u nastavku dvaput Radović, te po jednom Urošević i Bilobrk nanijeli novi visoki poraz momcima sa Grabri.


Kalendar

svibanj 2026
P U S Č P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031