Home Nogomet Četvrta HNL Zapad Bakrani pjevajući sa Olive, Nemetz kaznio slab dan Fažanaca

Bakrani pjevajući sa Olive, Nemetz kaznio slab dan Fažanaca

Bakrani su na Olivi iznenadili Fažance, nanijevši sastavu Kristijana Pekice peti poraz sezone. Najveće zasluge za pobjedu gostiju idu dvostrukom strijelcu Nikoli Nemetzu.

Tvrda i dosta nervozna utakmica s čak deset žutih kartona, od čega je sedam pokazano gostima, na kraju je otišla na stranu Bakrana koji su se bolje snašli,  iskoristivši slab dan domaćina.

Nemetz se prvi puta u strijelce upisao već u šestoj minuti susreta, da bi pitanje pobjednika riješio u 74. minuti, realiziravši najstrožu kaznu za konačnih 2:0.

FAŽANA – Oliva – Gledatelja: 100 – IV NL NS RIJEKA – 15. KOLO
SUDAC: Željko Bunčić (Poreč) POMOĆNI SUCI: Bojan Blaškić i Dejan Mrkela DELEGAT: Mario Tomić (svi Rijeka)

MLADOST – BORAC 0:2 (0:1)

Strijelci: 0:1 Ni. Nemetz (6′), 0:2 Ni. Nemetz (74-11m’)

Žuti kartoni: Žufić, Ristić, Lovrić (Mladost), J. Nemetz, Omerović, Ni. Nemetz, Grdinić, Ćućić, Pribanić, Žeželić (Borac)

MLADOST: Lovrić, Marijanović, Ristić, Žufić, Baf (72′ Butković), Halilović, Bogdan, Valčić, Milotić, Funčić, Bradarić
Trener: Kristian Pekica

BORAC: Ćućić, Hodanić, Kovač (57′ Žeželić), Bećar (90′ Ivančić), Pribanić (85′ Jurić), Nemetz, Prgić (57′ Speranza), Grdinić (70′ Jozić), Sedlić, Nemetz, Omerović
Trener: Andrej Živković