Posljednju jesensku utakmicu na Prematinki odigrala su upravo ova dva suparnika. Od toga dana kod Banjola je došlo do pozitivnih promjena, pa nakon današnjeg susreta trener Dragan Tomić i njegova momčad optimističnije gledaju na proljeće koje je pred njima.
No, ni Sandi Popović i njegova momčad ne moraju biti ni nezadovoljni ni tužni. Odigrali su dobar susret, susret koji im može probuditi nadu da ovo proljeće mogu stepenicu više na ligaškoj ljestvici.
Domaću je momčad u vodstvo doveo Luchesi, pogađate, najviši u skoku nakon kornera, da bi na 2:0 povisio povratnik na nogometne terene, Andrea Bićak, glavom nakon odbijene lopte.
Vratio je nadu Fažancima Mark Kostešić nedugo nakon toga i to nakon ubačaja iz prekida, no Milivoj Simeunović realizirao je jednu polukontru domaćina i svojim pogotkom zaključio današnji ogled.
BANJOLE – Igralište Prematinka – PRIPREMNI OGLED – SUDAC: Leonid Manojlovski (Štinjan)
BANJOLE – MLADOST /F/ 3:1 (1:0)
Strijelci: 1:0 Luchesi 44′, 2:0 Bićak 60′, 2:1 Kostešić 65′, 3:1 Simeunović 80′
BANJOLE: Tepšić, Medvid, Salihović, Luchesi, Rakovac, Čude, Bagarić, Filipović, Simeunović, Bičak, Latin
još su igrali: Dragun, Ćosić, Vidalić, Jukan, Zohil, Gerlić, Vugrinec
Trener: Dragan Tomić
MLADOST /F/: Bucaj, Stanić, Marijanović, Lazendić, Subanović, Funčić, Bradarić, Nišević, Kostešić, Halilović, Butković
još su igrali: Zovko, Stojanović, Zanetić, Fabris, Budija, Lazarević, Lozančić, Bogdan
Trener: Sandi Popović













