Home Nogomet Prva ŽNL Istra Banjole na Šaraji upisali bodove na koje su i unaprijed računali

Banjole na Šaraji upisali bodove na koje su i unaprijed računali

Bili su nogometaši Banjola izraziti favoriti, a to su i potvrdili danas na Šaraji ostvarivši pobjedu bez pretjerane muke. Ako kažemo da je ponajbolji pojedinac današnje utakmice 16-godišnji vratar Ližnjana Eldin Muhić, tada je jasno kakav je bio odnos snaga.

U 23. minuti Sanel Imširević prima jednu loptu od Danijela Šimičevića i precizno pogađa za 0:1, a u 51. minuti isti igrač u padu šalje jedan “odbijanac” iza Muhića koji je prvi šut obranio. Točku na “i” stavio je Josip Marković.