Home Nogomet Prva ŽNL Istra Banjole rutinski poslale Istru u Drugu ŽNL

Banjole rutinski poslale Istru u Drugu ŽNL

SHARE
Nico Bakjac s loptom

Nekome je u današnjoj utakmici moralo “smrknuti”. “Dvojka” i remi Banjolama bi značio vjerojatni gubitak naslova, a Istri je poraz donio “selidbu” u niži rang.

Gent Kristaj je u 13. minuti “probio” obrambeni blok gostiju, a Nico Bakjac je s “bijele točke” u 72. minuti pobjedu potvrdu. Točku na “i” postavio je kapetan domaćih Vedran Jozepović.

STATISTIKA JE NEPOTPUNA ZBOG TEHNIČKIH PROBLEMA


MEDULIN – Arena Hospitality teren 8 – Gledatelja: 30 – I ŽNL – 21. KOLO
SUDAC: Jasenko Mujić (Potpićan) POMOĆNI SUCI: Petar Pejkunović (Kožljak) i Florian Belavić (Salakovci) – DELEGAT: Ivica Vladić (Poreč)

BANJOLE – ISTRA 3:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Kristaj 13´, 2:0 Bakjac 72´ (11m), 3:0 Jozepović 74´

Žuti kartoni: Matejčić (Banjole)

BANJOLE: Tomišić, Bakjac, Ćosić, Moscarda (od 76. Kamber), Matejčić, Kristaj, Šimičević (od 79. Marković), Holik (od 85. Martinović), Ognjenović, Vazgeč, Jozepović.
Trener: Dragan Tomić

ISTRA: Turčić, Ivešić, Tonković, Žilo, Šunjić, Kinkela, Kovač, Kalanj, Dubravac, Vuković, Živadinović.
Trener: Stevo Dabić


PRVA ŽNL ISTRA – 21. KOLO

11-05-2019
Žminj
Jedinstvo Omladinac
12-05-2019
Ližnjan
Veli Vrh
12-05-2019
Potpićan
Medulin 1921
12-05-2019
Valbandon ’72
Funtana
12-05-2019
Vrsar
Smoljanci Sloboda
12-05-2019
Banjole
Istra Pula

PRVA ŽNL ISTRA – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Medulin 1921 22 15 3 4 65 29 48 DLWWW
2 Banjole 22 14 5 3 54 17 47 DWWWD
3 Žminj 22 14 4 4 58 19 46 LWWWW
4 Vrsar 22 9 6 7 36 32 33 LWLDL
5 Veli Vrh 22 8 8 6 28 23 32 WWWWL
6 Smoljanci Sloboda 22 8 4 10 26 33 28 WLLDW
7 Potpićan 22 9 0 13 32 47 27 LLLLL
8 Jedinstvo Omladinac 22 6 6 10 25 33 24 LWLLD
9 Funtana 22 8 6 8 28 31 24 WLWLW
10 Ližnjan 22 5 5 12 28 51 20 WWWLL
11 Valbandon ’72 22 4 5 13 22 56 17 WLLWL
12 Istra Pula 22 5 2 15 26 57 17 LLLLW

PRVA ŽNL ISTRA – 22. KOLO

18-05-2019 17:30
Smoljanci Sloboda
Valbandon ’72
19-05-2019 17:00
Veli Vrh
Žminj
19-05-2019 17:00
Jedinstvo Omladinac
Banjole
19-05-2019 17:00
Medulin 1921
Ližnjan
19-05-2019 17:30
Funtana
Potpićan
25-05-2019 17:00
Istra Pula
Vrsar