Home Nogomet Treća HNL Zapad Bijelić pred kraj susreta pogodio za bod Novigrada

Bijelić pred kraj susreta pogodio za bod Novigrada

Gabriel Pasulji

Teško je reći trebaju li Novigrađani danas biti zadovoljni ili žalosni nakon remija. Naime, pet minuta prije kraja susreta bili su u negativi, ali su veći dio utakmice proveli u polovici Krka, a drugo poluvrijeme igrala se prava “viktorija” na gol Mohorovića.

Mladi golman na vratima gostiju obranio je u 40. minuti udarac Dine Dukađina, ali se lopta odbila do mladog Gabriela Pasuljia koji je doveo domaće u vodstvo. Četiri minute kasnije, taman pred odlazak na predah, Marin Turkalj maestralno glavom šalje loptu u rašlje za 1:1.

Opravdano je riječki sudac Melnjak dosudio jedanaesterac u 56. minuti za goste, a iskusni Marin Con pogodio je za 1:2. Od tog trenutka na terenu je postojala samo jedna momčad, ona novigradska, koja je i golom iz gužve Ivana Bijelića stigla do boda u 86. minuti.

NOVIGRAD – Igralište Laco – Gledatelja: 100 – III HNL ZAPAD – 3. KOLO
SUDAC: Antonio Melnjak (Rijeka) POMOĆNI SUCI: Luka Pajić (Rijeka) i Nenad Marušić (Matulji)  DELEGAT: Željko Tulić (Rijeka)

NOVIGRAD – KRK 2:2 (1:1)

Strijelci: 1:0 Pasulji 40´, 1:1 Turkalj 44´, 1:2 Con 56´(11m); 2:2 Bijelić 86´

Žuti karton: Osmanković, Dukađin (Novigrad); Zec, Perić, Čuturilo (Krk)

NOVIGRAD: Nicoletti, Pamić, Jelić, Salihić (od 58. Miškulin), Dukađin, Topić, Bijelić, Osmanković, Pasulji (od 58. Mohenski), Najhart (od 77. Bučić), Rivelino.
Trener: Ivan Matić

KRK: Mohorović, Con, Zeko (od 46. Pejić), Čuturilo, Zec (od 88. Puđa), Turkalj, Kurolt, Miljić, Mihajlović, Perić, Gibičar (od 63. Kovačević).
Trener: Davor Dželalija