Home Rukomet Prva HŽRL Bjelovarke u posljednjoj trećini otišle do slavlja

Bjelovarke u posljednjoj trećini otišle do slavlja

SHARE
Ana Jajčević i Andrea Pavković - FOTO: Štefan Brajković

Favorizirane rukometašice Bjelovara uspjele su odraditi ono što se od njih očekivalo, a to je pobjeda u Umagu kod danas 40 minuta sjajnih domaćih igračica.

Nažalost, nakon toga domaće više nisu uspijevale pratiti furiozni “juriš” gošći prema pobjedi. U 39. minuti Pavković je zabila za 20:18, ali nakon toga sve je do kraja pripalo Bjelovarkama.

Upravo je ona s osam golova bila najbolja kod Umaga dok je gošće s istim učinkom predvodila Josipa Mamić. Umažanke sada u sljedećem kolu gostuju kod varaždinske Koke.

UMAG – Stella Maris – I HŽRL – 3. KOLO
SUCI: Marko Zeko (Čakovec) i Luka Šipoš (Trnovec Bartolovečki)

UMAG – BJELOVAR 29:32 (12:13)

UMAG: Pratljačić I., Pratljačić M., Plahinek 1, Kernjus, Mataija 4, Miočinović 7 (1), Jajčević 6 (2), Pavković 8, Brkljača, Blašković, Bunić 3, Kremer, Muminović, Markežić
Sedmerci: 3/5, Isključenja: 10 minuta (Bunić 4, Plahinek 4, Kernjus 2)
Trener: Bruno Maros

BJELOVAR: Nikšić 2, Smiljčić 3, Ivanda 1, Tolić, Guskić 3, Borković 7, Horvat, Mikulić, Gavrić, Šuster 5 (1), Pokopac, Gašparović 2, Vojtela, Gilinger, Zrilić 1, Mamić 8 (2)
Sedmerci: 3/3, Isključenja: 14 minuta (Gašparović 4, Smiljčić 2, Guskić 2, Borković 2, Horvat 2, Mamić 2)
Trener: Hrvoje Cikoja


PRVA HŽRL – 3. KOLO

28-09-2019
Dalmatinka
Sinj
28-09-2019
Zrinski
Koka
28-09-2019
Umag
Bjelovar
28-09-2019
Murvica
Split
28-09-2019
Virovitica
Lokomotiva
29-09-2019
Dugo Selo
Sesvete Agroproteinka
08-10-2019
Podravka Vegeta
Osijek

PRVA HŽRL – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Podravka Vegeta 19 19 0 0 720 441 38 WWWWW
2 Lokomotiva 18 17 0 1 574 387 34 WWWWW
3 Bjelovar 19 16 0 3 603 533 32 WWWWW
4 Koka 19 12 2 5 530 492 26 WWWWW
5 Sesvete Agroproteinka 19 8 3 8 509 496 19 LWLDL
6 Sinj 19 9 0 10 537 561 18 LWWWL
7 Osijek 19 7 3 9 516 549 17 LLLWD
8 Split 18 8 0 10 474 491 16 WWWLW
9 Virovitica 19 6 2 11 580 683 14 WLWLL
10 Zrinski 18 5 2 11 485 558 12 LLLLL
11 Umag 19 5 1 13 534 572 11 LLLLL
12 Dalmatinka 18 4 2 12 416 495 10 LLLLL
13 Dugo Selo 19 4 1 14 507 552 9 LLWLL
14 Murvica 19 3 0 16 435 610 6 WLLLW

PRVA HŽRL – 4. KOLO

11-10-2019
Koka
Umag
12-10-2019
Osijek
Lokomotiva
12-10-2019
Sesvete Agroproteinka
Virovitica
12-10-2019
Split
Dugo Selo
12-10-2019
Bjelovar
Murvica
12-10-2019
Sinj
Zrinski
12-10-2019
Podravka Vegeta
Dalmatinka