Home Nogomet Prva ŽNL Istra Bogdan režirao iznenađenje u Žminju

Bogdan režirao iznenađenje u Žminju

SHARE

Iako Žminjci ove sezone ne djeluju kompaktno kao lani, ovakav rezultat gotovo nitko nije očekivao. S druge strane, Valbandonci iz tjedna u tjedan pokazuju da nisu baš tako bezazleni kako ih neki smatraju.

Ponajbolji napadač lige, Nikola Bogdan, doveo je goste u vodstvo, ali je vrlo brzo Alen Damijanić vratio stvari u egal. Andrija Šnur sedam minuta nakon toga donosi drugu prednost gostima.

Ipak, u 39. Leonardo Žulić dolazi sam ispred vratara Duše i semafor je pokazao 2:2. No, gosti se tu ne predaju te preko sjajnog Bogdana 15 minuta prije kraja susreta dolaze do troboda.


ŽMINJ – Mjesno igralište – Gledatelja: 70 – I ŽNL – 5. KOLO
SUDAC: Edin Šehić (Pula) POMOĆNI SUDAC: Silvestar Bezelj (Pula) i Marko Smrtić (Pula)

ŽMINJ – VALBANDON ’72 2:3 (2:2)

Strijelci: 0:1 Bogdan 12´, 1:1 Damjanić 15´, 1:2 Šnur 22´, 2:2 Žulić 39´, 2:3 Bogdan 75´

Žuti karton: Žepina (Valbandon)

ŽMINJ: Funčić, Ružić (od 70. Banko), Damjanić, Orbanić, Bančić, Križanac M (od 42. Orbanić), Žulić, Križanac L., Matika, Zaharija (od 79. Peteh), Marić.
Trener: Franko Čupić

VALBANDON ’72: Duša, Bagarić, Kostešić (od 46. Baf), Bogadnović, Žepina, Zanetić, Šnur (od 57. Ivančić), Rončević, Bogdan, Bagarić, Blagajčević.
Trener: Saša Rudan


PRVA ŽNL – 5. KOLO

12-10-2019
Žminj
Valbandon ’72
12-10-2019
Veli Vrh
Ližnjan
13-10-2019
Smoljanci Sloboda
Funtana
13-10-2019
Vrsar
Jedinstvo Omladinac
13-10-2019
Banjole
Moela

PRVA ŽNL – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Funtana 5 4 1 0 13 2 13 WWWDW
2 Veli Vrh 6 4 1 1 12 1 13 DWWWL
3 Smoljanci Sloboda 6 3 3 0 14 4 12 DDWDW
4 Banjole 5 3 1 1 9 1 10 LDWWW
5 Žminj 6 3 0 3 14 6 9 WWLLW
6 Moela 5 2 1 2 6 7 7 WDLWL
7 Valbandon ’72 5 2 1 2 6 12 7 DLWWL
8 Potpićan 5 2 0 3 7 8 6 WWLLL
9 Vrsar 5 1 1 3 6 9 4 LLLWD
10 Ližnjan 6 0 2 4 5 22 2 LLLLD
11 Jedinstvo Omladinac 6 0 1 5 3 23 1 LDLLL

PRVA ŽNL – 6. KOLO

19-10-2019
Funtana
Veli Vrh
19-10-2019
Potpićan
Žminj
20-10-2019
Jedinstvo Omladinac
Banjole
20-10-2019
Ližnjan
Vrsar
20-10-2019
Valbandon ’72
Smoljanci Sloboda