Home Nogomet Četvrta HNL Zapad Bojić okrunio lijepu bujsku predstavu

Bojić okrunio lijepu bujsku predstavu

Odličan teren i lijepo vrijeme dočekali su danas nogometaše Crikvenice i Buja. Dojam je da su nakon 90 minuta za nijansu, može se reći i za taj jedan gol, bolji bili nogometaši Dalibora Viškovića koji se nakon odrađivanja kazne vratio na klupu.

Domaćin je najviše prijetio iz prekida, posebice iz auta zbog toga što imaju izvođače snažnih ruku, ali je gost bio taj koji je više težio igri, iako je utakmica mogla biti i atraktivnija, obzirom na okolnosti.

Ono što su domaći i stvorili, sve je “polovio” danas raspoloženi Laren Melon, a bodove je osigurao iskusni Mihajlo Bojić. On je u 78. minuti primio jednu loptu u šesnaestercu, ‘lažnjakom’ se oslobodio čuvara i pogodio uz prvu vratnicu za konačnih 0:1.

CRIKVENICA – Gradski stadion – Gledatelja: 80 – IV NL NS RI – 23. KOLO
SUDAC: Gabrijel Flegar (Rijeka) POMOĆNI SUCI: Marko Balen i Luka Pajić (oba Pajić) – DELEGAT: Marinko Puškarić (Rijeka)

CRIKVENICA – BUJE 0:1 (0:0)

Strijelci: 0:1 Bojić 78´

Žuti kartoni: Petrović (Crikvenica); Acquavita (Buje)

CRIKVENICA: Nikšić, Brkljača, Svetić, Nemetz, Smojver, Prpić, Mazzarolli, Štemberger (od 73. Kuna), Vukelić, Butorac, Krmpotić (od 56. Petrović).
Trener: Ivan Vukelić

BUJE: Melon, Baf (od 71. Bašić), Stević (od 46. Horvat), Favretto (od 24. Bolčević), Krizmanić, Čović, Acquavitta (od 90 Čavarović), Bojić, Jašarević (od 61. Jerkan), Valenta, Šoškić.
Trener: Dalibor Višković