Prvak lige jutros je postao NK Peroj!
Pobjedom 0:2 kod Arne Peruški, i matematički su osigurali naslov prvaka. Matija Kraljević zabio je u 52. minuti, a Nikola Vučetić u 63. za konačnih 0:2 i slavlje gostiju.
Muntić i Marčana su remizirali. Milivoj Simeunović doveo je domaćina u vodstvo, a preokret gostima donose Erik Biletić i Matija Gortan, oba pred sami kraj susreta. No, u 88. Dean Manojlovski zabija za 2:2 i remi na kraju.
Kanfanarci su protiv Istre iz Tara rano poveli. U devetoj je Jakov Zgrablić zabio za 1:0, a u 32. Fabian Babić za 2:0. Ipak, u 42. Luka Salković vraća gostima nadu. Brat mu Edi poravnava na 2:2 u 72. minuti, ali Kanfanarcima pobjedu donosi iskusni Igor Galant u 83. minuti.
Kad je u pitanju playout, najveći posao je u ovom kolu napravio Buzet. Elvis Marinac, Leon Radetić, Amar Mujagić, Fran Belušić i Aleks Mrvoš bili su strijelci u uvjerljivoj pobjedi nad Galižanom.
Petrovija je još u tjednu golom Gabrielea Kovačića slavila protiv Višnjanaca, a danas su u kasnijem terminu odigrali svoje Brtonigla NV i Vižinada. Din Čajić zabio je za vodstvo domaćina, a Anel Fejzić je poravnao u 35. minuti. Na 2:1 za Brtoniglu NV povisio je Leon Katalenić.
Vižinada je golovima Matea Ferenca i Mirela Mešića, preokrenula na 2:3. Posljednjih 90 sekundi utakmice donijele su još dva gola, novi Fejzića i jedan Amara Derviševića za konačnih 2:5 Vižinade!













