Home ISTRA Futsal Braća Moravac povukli prema slavlju nad Novim Marofom

Braća Moravac povukli prema slavlju nad Novim Marofom

Malonogometaši Verude jučer su pobijedili u veoma važnoj utakmici za njih, u srazu protiv jakog Novog Marofa. Bilo je to u sklopu 15. kola Druge HMNL Zapad, a konačnih rezultat glasio je 5:3 za Verudeže.

Mrežu gostiju načeo je Elvir Husarić, a nakon što su gosti poravnali, Daniel Moravac u 11. minuti zabija za 2:1. Poveli su do predaha igrači Novog Marofa s 2:3, ali u drugom dijelu Husarić i Daniel zabijaju još po jedan pogodak, a u strijelce se upisao i Dean Moravac.

Posao je Verudežima znatno otežao Marin Katović, zaradivši drugi žuti karton u 34. minuti, ali su se hrabri Puljani obranili s tri igrača pune dvije minute, protiv nimalo loših “sjevernjaka”.

Trinaest su utakmica odigrali klubovi u ligi, a Futsal Pula je na vrhu s 34 osvojena boda. Verudeži imaju 32, a Novi Marof je zaostao na 27. Bjelovar je na 26, a Gorica ima 25. Nakon toga je Otočac sa 17, Jesenje s 13 te Siscia sa sedam. Rab je na „nuli“, a Lošinj ima čak osam bodova minusa kazne pa je na -1.