OŠK Omišalj postao je novi četvrtoligaš, najvažniji je zaključak plenuma Četvrte NL NS Rijeka koji je održan večeras. Svi klubovi pozitivno su se očitovali o zahtjevu OŠK Omišlja što znači da će iduće sezone liga brojati 13 klubova.
Na Plenumu je određen raspored, pa će 4. rujna od 17 sati u 1. kolu igrati: Medulin 1921 – Gospić 91, Veli Vrh – Kraljevica, Novalja – Lokomotiva, Klana – Halubjan, Otočac – OŠK Omišalj, Rovinj – Borac dok je fažanska Mladost prvo kolo slobodna.













