Home Nogomet Treća HNL Zapad Brodograditelji do slavlja u golijadi

Brodograditelji do slavlja u golijadi

SHARE
Sebastijan Jokić (FOTO: NK Istra 1961)

“Kiša golova” u Puli. Uljanik je odigrao odličnih 40 minuta nakon čega je sljedećih 40 pripalo Novigrađanima, a onda je u smiraju Sebastijan Jokić “pobjegao” gostima i zabio za 3:2.

U prvom dijelu Nicholas Blašković i najbolji igrač susreta Jokić doveli su Verudeže do 2:0 nakon čega je Mateo Topić preciznim udarcem smanjio na 2:1. Ivan Bijelić donosi gostima nadu u bod u 89. minuti, ali u nadoknadi već opisani “bijeg” Jokića i slavlje domaćih.


PULA – SRC Veruda – III HNL ZAPAD – 11. KOLO
SUDAC: Milan Kukuljan (Podkilavac) POMOĆNI SUCI: Igor Brahun (Rijeka) i Nenad Pjevac (Rijeka) DELEGAT: Rober Veber (Velići)

ULJANIK – NOVIGRAD 3:2 (2:1)

Strijelci: 1:0 Blašković 6´, 2:0 Jokić 35´, 2:1 Topić 42´, 2:2 Bijelić 89´, 3:2 Jokić 90+1

Žuti karton: Radetić, Jelenić, Siljan, Matić (Uljanik); Petrović (Novigrad)

ULJANIK: Kraljević, Radetić, Kudić (od 86. Agaj), Ilinčić (od 62. Verk), Jelenić, Jokić, Blašković (od 69. Geromella), Zgrablić, Lazendić, Siljan, Matić.

NOVIGRAD: Nicoletti, Rivelino, Pamić, Bučić, Osmanković, Malkić, Miškulin (od 84. Petrović), Bijelić, Salihić (od 46. Mohenski), Dukađin, Topić.
Trener: Ivan Matić


TREĆA HNL ZAPAD – 11. KOLO

09-11-2019
Rovinj
Crikvenica
09-11-2019
Rudar
Grobničan
09-11-2019
Nehaj
Opatija
09-11-2019
Uljanik
Novigrad
09-11-2019
Jadran
Pazinka
09-11-2019
Vinodol
Krk

TREĆA HNL ZAPAD – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Opatija 16 10 4 2 34 13 34 WWWDL
2 Grobničan 16 9 3 4 39 18 30 WWDLW
3 Rudar 16 8 5 3 21 14 29 DDLWL
4 Crikvenica 16 8 3 5 23 16 27 WDWWW
5 Jadran 16 7 3 6 25 26 24 WLDWW
6 Krk 16 7 3 6 25 29 24 LLWDL
7 Pazinka 16 5 2 9 19 25 17 LWLDW
8 Vinodol 16 4 5 7 16 24 17 WLLWL
9 Rovinj 16 4 5 7 15 24 17 DWDLW
10 Novigrad 16 4 4 8 20 30 16 LWLDL
11 Uljanik 16 3 6 7 19 26 15 LLDLD
12 Nehaj 16 4 3 9 11 22 15 LLWLD

TREĆA HNL ZAPAD – 12. KOLO

16-11-2019
Crikvenica
Krk
16-11-2019
Vinodol
Pazinka
16-11-2019
Jadran
Novigrad
16-11-2019
Nehaj
Grobničan
16-11-2019
Rudar
Rovinj
26-11-2019
Uljanik
Opatija