Home Nogomet Četvrta HNL Zapad Buje do boda na Lonji, Melon zaustavio Naprijed

Buje do boda na Lonji, Melon zaustavio Naprijed

SHARE

Nogometaši Naprijeda i Buja odigrali su neodlučeno bez golova na Lonji. Miroljubiv dvoboj okončan je čak i bez žutih i crvenih kartona.

Gosti su tijekom dvoboja imali nešto više od inicijative, ali je na kraju gostujući vratar Melon odlično reagirao u nekoliko navrata i momčadi Dalibora Viškovića osigurao vrijedan bod.


HRELJIN – Igralište Lonja – Gledatelja: 120 – IV NL NS RI – 29. KOLO
SUDAC: Zoran Vasiljević (Valbandon). POMOĆNI SUCI: Petar Pejkunović (Kožljak) i Toni Zrno (Medulin) – DELEGAT: Robert Jelić (Rijeka)

NAPRIJED – BUJE 0:0 (0:0)

NAPRIJED: Ciani, Šarković, Simanović, Bobošević, Štimac, Blašković, Franko (58. Žarković), Lončar (80. Ende), Barišić, Sablić, Rukavina

Trener: Elvis Brajković

BUJE: Melon, Baf, Stević, Bolčević, Horvat, Bašić (74. Čović), Čavarović, Jašarević (76. Jerkan), Fakin, Valenta, Šoškić

Trener: Dalibor Višković


ČETVRTA NL NS RIJEKA – 29. KOLO

25-05-2019 17:30
Naprijed
Buje
25-05-2019 17:30
Uljanik
Otočac
25-05-2019 17:30
Vihor
Rudar
25-05-2019 17:30
Crikvenica
Grobničan
25-05-2019 17:30
Halubjan
Vinodol
25-05-2019 17:30
Nehaj
Cres
25-05-2019 17:30
Pazinka
Rovinj
25-05-2019 17:30
Mladost /F/
Borac

ČETVRTA NL NS RIJEKA – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Grobničan 30 24 3 3 101 31 75 WLWWW
2 Nehaj 30 15 9 6 48 23 54 LWDWW
3 Pazinka 30 15 9 6 62 42 54 LDWWW
4 Vinodol 30 13 10 7 44 40 49 WDDLD
5 Naprijed 30 12 11 7 51 35 47 WWWDD
6 Borac 30 13 7 10 38 35 46 DWLLL
7 Buje 30 11 9 10 46 39 42 LLWDD
8 Rovinj 30 11 7 12 40 42 40 WLDLL
9 Rudar 30 11 6 13 46 49 39 WLWLW
10 Cres 30 11 6 13 38 51 39 DWLLW
11 Otočac 30 11 6 13 33 47 39 WLWLD
12 Uljanik 30 10 5 15 41 48 35 WWLWL
13 Mladost /F/ 30 9 7 14 41 56 34 LLDWD
14 Crikvenica 30 8 7 15 34 49 31 LWLLD
15 Vihor 30 8 2 20 38 76 26 LLLWL
16 Halubjan 30 3 6 21 28 66 15 LWLWL

ČETVRTA NL NS RIJEKA – 30. KOLO

31-05-2019 17:30
Rudar
Uljanik
01-06-2019 16:00
Otočac
Naprijed
01-06-2019 17:30
Buje
Mladost /F/
01-06-2019 17:30
Borac
Pazinka
01-06-2019 17:30
Rovinj
Nehaj
01-06-2019 17:30
Cres
Halubjan
01-06-2019 17:30
Vinodol
Crikvenica
01-06-2019 17:30
Grobničan
Vihor