Nogometaši Buja ove zime izgledaju sve bolje. Nakon što su u tjednu slavili protiv lidera Treće NL Zapad u Rovinju, danas su pobijedili i labinski Rudar.
Pobjedu su “zelenima” donijeli Enis Šoškić i Matija Kalizan. Najprije je u 21. minuti Enis Šoškić izborio pa realizirao jedanaesterac za 1:0, a onda je Kalizan “pospremio” jedan ubačaj s boka nakon lijepe akcije Buježa.
Labinjanima je u Momjanu gdje se igrala utakmica poraz smanjio Laris Karić, minutu prije kraja prvog dijela. Buježi su tako nastavili s dobrim igrama na pripremama, a Labinjani su upisali drugi poraz zaredom te će se sigurno htjeti iskupiti protiv vineške Iskre u narednom tjednu.
BUJE – RUDAR 2:1
Strijelci: 1:0 Šoškić 21′, 2:0 Kalizan 34′, 2:1 Karić 44′
BUJE: Mandalenić, Peroša, Valenta, Šepić, Šusterajter, Prokopljević, Fakin, Bojić, Miličević, Šoškić, Kalizan
Još su igrali: Kristić, Pranjić, Baf
Trener: Ivan Brečević
RUDAR: Blažina, Licul, Načinović A., Karić, Božičević, Bilić, Martić, Macan, Golja, Salihović, Juričić
Još su igrali: Bašić, Načinović M., Stepčić, Terković
Trener: Franko Čupić