Home Nogomet Treća HNL Zapad Buje poražene od danas vrlo dobrog Pomorca

Buje poražene od danas vrlo dobrog Pomorca

Iako smo svi vjerojatno očekivali mnogo bolji rezultat danas od bujske momčadi u Kostreni, na kraju Viškovićevi momci nemaju za čime pretjerano žaliti. Pomorac je danas bio ipak konkretniji i opasniji.

Poveli su domaćini preko Endea već na početku utakmice da bi Šprem-Veljavečki poduplao kostrensko vodstvo. U nastavku je na scenu stupio Bartolić i petnaestak minuta prije kraja vratio nadu Bujama.

U jeku bujskih napada i pokušaja da dođu do barem boda, Kostrenjani ipak u zadnjim trenucima preko Devčića postižu pogodak i zasluženo osvajaju novi domaći trobod.

KOSTRENA – Stadion Žuknica – 3. HNL Zapad – 8. kolo – SUDAC: Zvonko Radić (Kastav), POMOĆNICI: Luka Pajić (Rijeka) i Robi Kezele (Rijeka)

POMORAC 1921 – BUJE 3:1 (2:0)

Žuti kartoni: Paić, Dželajlija, Dorčić (Pomorac 1921)

Strijelci: 1:0 Ende 9′, 2:0 Šprem-Veljavečki 39′, 2:1 Bartolić 75′, 3:1 Devčić 90′

POMORAC 1921: Šestan, Dorčić (90. Maulana), Sobotinčić (84. Muminović), Žeželj, Devčić, Ende, Šprem-Veljavečki (67. Lučić), Vinković (84. Stranić), Čanković, Paić, Božanić (46. Dželajlija)

Trener: Vladimir Jerić

BUJE: Milanović, Peroša, Maslić, Krizmanić, (46. Baf), Miličević (46. Vukadin), Acquavita (67. Bartolić), Stritar (46. Ibrahimović), Manić, Bučić, Šoškić, Bašić (46. Fakin)

Trener: Dalibor Višković