Home Nogomet Četvrta HNL Zapad Buježi nakon golijade sa OŠK-om zadržali prvo mjesto

Buježi nakon golijade sa OŠK-om zadržali prvo mjesto

Buježi su zadržali vrh ljestvice nakon šeste pobjede zaredom u pravoj golijadi na Zelenom. Gosti iz Omišlja stigli su se nadigravati, pa je stotinjak zaljubljenika u četvrtoligaški nogomet vidjelo čak sedam golova.

U redovima domaćih raspoložen je bio dvostruki strijelac Bojić, dok je Otočane predvodio Armando Mance sa čak tri postignuta gola.

Domaćin je poveo preko Bojića u 19. minuti, da bi u 37. minuti izjednačio Mance, realiziravši najstrožu kaznu (37′). Da Buje na odmor ipak odu s prednošću pobrinuo se Jerkan u 44. minuti.

Nakon pet minuta igre u nastavku Bičanić zabija za 3:1, a gostima nadu opet vraća Mance osam minuta kasnije. Do kraja susreta Bojić se drugi put upisao među strijelce, da bi konačan rezultat postavio Mance u 78. minuti sadržajnog dvoboja.

BUJE – Igralište Zeleno – Gledatelja: 100 – IV NL NS RIJEKA – 7. KOLO
SUDAC: Erik Radolović (Marčana) POMOĆNI SUDAC: Zoran Vasiljević (Valbandon) i Josip Oroz (Pula)

BUJE – OŠK OMIŠALJ 4:3 (2:1)

Strijelci: 1:0 Bojić (19′), 1:1 Mance (37′-11m), 2:1 Jerkan (44′), 3:1 Bičanić (50′), 3:2 Mance (58′), 4:2 Bojić (67′), 4:3 Mance (78′)

Žuti karton: Mance, Rošić, Grujić (OŠK Omišalj)

BUJE: Milanović, Baf (86′ Šorgo), Bolčević, Krizmanić, Bojić, Kapular, Bartolić, Fakin, Prodan (68′ Čović), Bičanić, Jerkan
Trener: Dalibor Višković

OŠK OMIŠALJ: Avdić, Vidović, Žuvić, Turčić, Orman (80′ Justinić), Prpić, Rošić, Đunđek, Radoslović, Muminović (72′ Grujić), Mance
Trener: Tomica Veljačić