Home Premijer HMRL Liga za ostanak Buvinić postigao šesnaest pogodaka u pobjedi Umaga

Buvinić postigao šesnaest pogodaka u pobjedi Umaga

Mrk Umag

Umag je danas otišao put Dubrovnika gdje će odigrati dvije utakmice s Dubrovčanima. Danas je odigrana prva gdje je Umag s lakoćom upisao dva boda, a po danas viđenom sličnu ćemo predstavu gledati i sutra.

Nakon početne “neizvjesnosti” gdje Dubrovnik vodi 1:2, ali već u petoj minuti, danas nestvarni Buvinić, pogađa za 5:2. Nakon 13 minuta igre Maršan postavlja 8:3 te postaje jasno kako će ovu utakmicu momčad trenera Lisice odraditi “s pola snage”. Sedam minuta prije kraja pogotkom Bošnjaka na semaforu stoji 15:7.

Drugo poluvrijeme nastavilo se u istom tonu te nakon pet minuta nastavka Umag prvi puta ima +10 (24:14). Buvinić ne oprašta domaćoj obrani, pa je 43. minuti postavio 29:17. Uz Buvinića sjajan je bio i Sinčić koji je postigao četiri uzastopna pogotka, pa je 49. minuti 36:19. Umažani su kontrolirali cijeli susret, pa je tako bilo u samoj završnici.

Ove dvije momčadi susrest će se već sutra u 15 sati.

DUBROVNIK– SD Gospino Polje – Paket24 Premijer Liga – Liga za ostanak – 9. KOLO
SUCI: Ante Pavić i Mate Torbarina (oba Zadar)

UMAG – DUBROVNIK 43:27 (19:11)

UMAG: Lučin, Buvinić 16, Krupić 2, Bošnjak 6, Kvastek 1, Ružić 1, Matijević, Vukotić 4, Sinčić 11, Maršan 2.

Sedmerci: 7/7, Isključenja: 4 minute (Ružić 2, Sinčić 2)

Trener: Boris Lisica

DUBROVNIK: Raguž, Tomić 1, Purin, Jurković 8, Kristović, Topuzović 2, Bevanda, Jakić 2, Mekić 8, Morović, Alamat 1, Kosović, Ambramović, Njirić 1, Bazdan 4.

Sedmerci: 2/3, Isključenja: 12 minuta (Jurković 4, Tomić 2, Mekić 2, Kosović 2, Bazdan 2)

Trener: Ante Lagator